Britney Spears zabrała głos w sprawie rozwodu. "Nie mogę już znieść tego bólu"

Britney Spears zabrała głos w sprawie rozwodu
Britney Spears zabrała głos w sprawie rozwodu
Źródło: WireImage
Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie Britney Spears i jej męża Sama Asghariego. Ukochany piosenkarki potwierdził te doniesienia, natomiast gwiazda dopiero teraz zabrała głos i zaznaczyła, że nie zamierza nikomu tłumaczyć się z życia prywatnego.

Britney Spears nie ma obecnie łatwego czasu. Po trwającej kilkanaście lat kurateli ojca teraz przyszedł czas na kolejne problemy w jej życiu osobistym. Od kilku dni amerykańskie media informują o kryzysie w związku piosenkarki i jej męża Sama Asghariego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TOPMODEL_KRUPA_MILOSC
"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Britney Spears i Sam Asghari rozwodzą się

Para na początku nie komentowała doniesień medialnych, a te opierały się tylko na głosach informatorów i anonimowych przyjaciół rodziny. Do czasu, aż mąż Britney Spears zabrał głos i na Instagramie napisał:

"Po 6 latach wzajemnej miłości i oddania, moja żona i ja postanowiliśmy zakończyć naszą wspólną podróż. Będziemy trzymać się miłości i szacunku, jakie mamy dla siebie nawzajem i zawsze życzę jej wszystkiego najlepszego. Prośba o prywatność wydaje się niedorzeczna, więc po prostu poproszę wszystkich, w tym media, o życzliwość" - napisał na Instagramie.

Sam Asghari
Sam Asghari wydał oświadczenie
Sam Asghari
Źródło: Instagram @samasghari

Według bliskich pary w ich małżeństwie miało dojść do zdrady, jednak jak na razie nikt z nich nie zabrał głosu w tej sprawie. Po oświadczeniu Sama Asghariego również Britney Spears postanowiła się odnieść do informacji o rozstaniu.

"Jak wszyscy wiedzą, Hesam i ja nie jesteśmy już razem. Sześć lat to dużo czasu spędzonego razem, nadal jestem w szoku, ale... nie piszę tego, żeby się tłumaczyć, bo to nie wasza sprawa" - zaczęła swój wpis.

Britney Spears wydała oświadczenie w sprawie rozstania

Britney Spears odniosła się również do informacji pojawiających się na jej temat w mediach, m.in. w portalu TMZ.

"Nie mogę już znieść tego bólu. W jakiś telepatyczny sposób otrzymałam wiele wiadomości od przyjaciół i jestem za nie bardzo wdzięczna. Zbyt długo zgrywałam silną i mój instagramowy profil wydaje się idealny, ale to dalekie od prawdy i myślę, że wszyscy jesteśmy tego świadomi" - czytamy.

Piosenkarka nawiązała również do wieloletniej kurateli, jaką sprawował nad nią ojciec.

"Chciałabym pokazać, jak się naprawdę czuję, ale od zawsze musiałam kryć emocje. Gdybym nie udawała silnej przed ojcem, kazałby mnie wysłać do zamkniętego ośrodka. To wtedy potrzebowałam bliskich najbardziej. Każdy zasługuje na miłość bezwarunkową, a nie pod warunkami. Będę tak silna, jak tylko mogę, ale radzą sobie naprawdę dobrze. Dobrego dnia i nie zapominajcie się uśmiechać" - zakończyła.

Przypomnijmy, że para zaręczyła się we wrześniu 2021 r. i pobrała w czerwcu rok później. Ich małżeństwo przetrwało 14 miesięcy. Piosenkarka ma na koncie trzy zamążpójścia. Z pierwszym mężem była przez około 55 godzin w 2004 r., zanim związek został unieważniony.

Jeszcze tego samego roku Britney Spears wyszła za tancerza Kevina Federline’a, z którym ma dwóch synów: Seana Prestona i Jaydena Jamesa. W listopadzie 2006 r. do sądu wpłynął pozew rozwodowy pary, a rok później doszło do finalnej rozprawy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości