Brooklyn Beckham nie podobał się Nicoli Peltz? "Nie kliknęło między nami"

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Brooklyn Beckham i  Nicola Peltz

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Żona Brooklyna Beckhama wyznała w najnowszym wywiadzie, że mąż nie zrobił na niej najlepszego wrażenia. Poza tym oboje byli zajęci. "Naprawdę się nie dogadywaliśmy" - powiedziała Nicola Peltz.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz powiedzieli sobie "tak" 9 kwietnia w Palm Beach na Florydzie. Cóż to była za ceremonia! Pisał o niej cały świat i trudno się dziwić, bo para młoda zadbała o dopracowanie wydarzenia w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Nicola Peltz wybrała suknię Valentino, co zresztą było kością niezgody pomiędzy nią a teściową. Więcej o tym konflikcie możecie przeczytać TUTAJ.

Zakochanych dopingowała w dniu ślubu plejada gwiazd. Na ceremonii pojawili się m.in. Serena Williams, Gordon Ramsey, Eva Longoria czy Snoop Dogg. Ale okazuje się, że choć ślub był bajkowy, początek znajomości - nie do końca.

Nicola Peltz o pierwszym spotkaniu z Brooklynem Beckhamem

Nicola Peltz w rozmowie z magazynem "Wonderland" opowiedziała o kulisach znajomości z Brooklynem Beckhamem. Okazuje się, że mąż wcale jej się nie spodobał.

"Właściwie poznałem Brooklyna jakieś sześć lat temu na Coachelli przez jednego z moich braci" - wyznała i opisała, jak doszło do ich spotkania.

"Wszyscy moi bracia wynajęli dom na czas Coachelli. Diesel powiedział: "Och, mój przyjaciel Brooklyn chce się przekimać w naszym domu". Ledwo wchodziliśmy w interakcję. Patrząc na zrobione w tamtym czasie zdjęcia grupowe, ja jestem z chłopakiem, a Brooklyn stoi w kącie".

Aktorka dodała, że ich początki były raczej trudne. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

"Naprawdę się nie dogadywaliśmy. On miał dziewczynę, a ja chłopaka. Między nami po prostu nie kliknęło" - mówi.

Nicola Peltz jest wdzięczna mamie. O teściowej ani słowa

W wywiadzie Nicola Peltz wróciła również pamięcią do dnia ślubu. Wspomniała o swojej mamie i podziękowała jej za pomoc w przygotowaniach.

"Zatrzymałam się na pięć dni przed ślubem, a potem kręciliśmy serial tydzień po ślubie. To było niesamowite, moja mama była wielką pomocą, jeżeli chodzi o ślub. Ja mogłam w tym czasie zaangażować się w serial. Byłam tak wciągnięta w tę postać, że dopiero pięć dni przed pomyślałam: 'Wychodzę za mąż!'" - powiedziała.

O Victorii Beckham nie wspomniała słowem. Teściowej będzie przykro?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości