Klaudia El Dursi zabierze rodzinę na plan kolejnego sezonu "HP"? Stoi przed trudną decyzją

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi od kilku lat prowadzi reality show "Hotel Paradise". Praca na planie programu wymaga od niej trwających wiele tygodni zagranicznych wyjazdów. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską gwiazda przyznaje, że nie ma recepty na tęsknotę za rodziną.

Klaudia El Dursi rozpoczęła karierę od startu w programie "Top Model". Choć otrzymanie złotego biletu nie przyniosło jej szczęścia i ostatecznie odpadła niedługo przed finałem, telewizja o niej nie zapomniała. Klaudia El Dursi jest prowadzącą reality show "Hotel Paradise". Od pierwszej edycji towarzyszy uczestnikom w rajskich zmaganiach. To wiąże się z trwającymi wiele tygodni wyjazdami poza granice Polski. Co to oznacza dla Klaudii El Dursi?

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise". Koniec panamskiego raju?

Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską przyznała, że kolejna edycja "Hotelu Paradise" nie zabierze widzów w podróż do słonecznej Panamy. Przypomnijmy, że jest to już trzecia lokalizacja raju. Pierwsze dwa sezony programu uczestnicy szukali miłości na Bali, później na kolejne dwa przenieśliśmy się na Zanzibar, by ostatecznie w 5. i 6. edycji wylądować w Panamie.

- Można się domyślać, że my lubimy zaskakiwać i zmieniać otoczenie, i pewnie nie powtórzymy Panamy na kolejny sezon. Mogę zdradzić, że to będzie zupełnie nowe miejsce - mówi Klaudia El Dursi.

Dokąd przeniesiemy się w 7. edycji? Tego nie wiadomo. Tymczasem widzowie mogą śledzić losy uczestników 6. sezonu "Hotelu Paradise", którzy w panamskim raju budują skomplikowane sojusze. Show możecie oglądać od poniedziałku do piątku o 20:30 w TVN7 oraz w serwisie Player.

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Klaudia El Dursi o tęsknocie za rodziną

Okazuje się, że podczas kręcenia programu Klaudii El Dursi często towarzyszy rodzina. Czy podczas realizowania nowego sezonu również zabierze synów na rajską przygodę? Tym razem sprawa nie jest taka łatwa.

- Chciałabym bardzo, ale nie wiem, czy to się uda, bo Dawid rozpoczyna teraz 8. klasę, bardzo ważną. Egzaminy przed nim i nie chciałabym jakoś wpłynąć na ich wynik. Dawid się super uczy, jest super mądrym i bystrym chłopakiem, który ma dużą łatwość w przyswajaniu materiału, ale nie chciałabym wpłynąć na to, żeby on miał jakieś zaległości. Nawet nie wiem, czy nauczyciele by się na takie zaległości zgodzili. Jasiu natomiast idzie do drugiej klasy, to jest już więcej materiału, dużo więcej nauki, siedzenia na tym krześle, pisania i czytania. Więc nie wiem, to będą naprawdę trudne decyzje, ale jeszcze się na razie nie martwię. Ale niestety, na cały pobyt pewnie nie uda mi się ich ściągnąć - przyznaje Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Plan zdjęciowy "Hotelu Paradise" trwa czasami kilka tygodni. Jak Klaudia El Dursi radzi sobie z tak długą rozłąką z rodziną? Przyznaje, że nie ma jeszcze przepisu na mniejszą tęsknotę.

- Najlepszym przepisem jest jeździć razem i bardzo często tak jest. My bardzo dużo podróżujemy razem. Przepis na to, żeby nie tęsknić? Jestem w trakcie tworzenia, jak się uda to dam znać - dodaje gwiazda.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news/Bartosz Krupa

Pozostałe wiadomości