Bruce Willis kończy karierę. "To bardzo wymagający czas dla naszej rodziny"

Bruce Willis kończy karierę. Aktor zmaga się z chorobą
Bruce Willis kończy karierę. Aktor zmaga się z chorobą
Źródło: Getty Images
Bruce Willis oficjalnie kończy karierę aktorską. Gwiazdor "Szklanej pułapki" zmaga się z poważną chorobą. Jego córka przekazała fanom wieści o tym, co dzieje się z jej ojcem. Bruce Willis ma wsparcie bliskich, w tym byłej żony Demi Moore. Z jaką chorobą zmaga się hollywoodzki gwiazdor?

Bruce Willis zdobył popularność pod koniec lat 80. "Szklana pułapka" to kultowy film z jego udziałem. Gwiazdor jest uwielbiany przez fanów, ale bywa też różnie oceniany przez krytyków, co widać po nagrodach, które zdobywał. Aktor jest laureatem dwóch Złotych Globów i nagrody Emmy, ale ma na swoim koncie również dwie antynagrody, czyli Złote Maliny. 67-letni gwiazdor oficjalnie zakończył działalność aktorską.

Bruce Willis rezygnuje z kariery aktorskiej

Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore poinformowała fanów o stanie zdrowia jej ojca i jego dalszych planach zawodowych. Jest to komunikat od całej rodziny aktora.

"Zwracając się do fanów Bruce'a, jako rodzina chcielibyśmy poinformować, że nasz ukochany Bruce w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi, a niedawno została u niego zdiagnozowana afazja, która wpływa na jego zdolności poznawcze. W rezultacie Bruce rezygnuje z kariery, która była dla niego bardzo ważna. Jest to wymagający czas dla naszej rodziny i bardzo doceniamy napływające wsparcie, współczucie i miłość. Przechodzimy przez to jako silna rodzina i pragnęliśmy włączyć w to fanów, bo wiemy, jak dużo dla was znaczy, tak samo jak wy dla niego. Bruce mawia 'Żyjcie na całego' i właśnie to mamy w planach. Emma, Demi, Rumer, Scout, Tallulah, Mabel, Evelyn" - przekazała Rumer Willis na Instagramie.

Afazja to grupa objawów, które wywoływane są uszkodzeniem mózgu. Może wystąpić nagle albo być nabyta. Objawia się m.in. utratą zdolności mowy.

Alan Andersz o wypadku
Alan Andersz o wypadku
Alan Andersz w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, w jaki sposób zmieniła się jego kariera po wypadku.
Źródło: Co za Tydzień

Bruce Willis. Kariera, niezapomniane role i związek z Demi Moore

Bruce Willis urodził się w Niemczech, tam jego ojciec-żołnierz poznał swoją przyszłą żonę. Rodzina wyjechała do Stanów Zjednoczonych dwa lata po urodzeniu się Bruce’a. Kariera aktora rozkręciła się po udziale w serialu "Na wariackich papierach". Dzięki roli w tej produkcji gwiazdor zdobył swoje pierwsze nagrody Emmy i Złoty Glob. Sukcesem kasowym okazała się "Szklana pułapka". Aktor wystąpił w kolejnych częściach filmu w 1990, 1995 i 2007 roku. Fani pokochali go za role w "Pulp Fiction", "Armageddonie", "Szóstym zmyśle" czy "Jak ugryźć 10 milionów?".

Bruce Willis tworzy niezwykłą relację ze swoją byłą żoną. 21 listopada 1987 ożenił się z aktorką Demi Moore. Para doczekała się trzech córek. Najstarsza Rumer również jest aktorką. Aktor rozwiódł się z Demi Moore w 2000 roku. Dziewięć lat później poślubił młodszą o 24 lata modelkę i aktorkę Emmę Heming. Owocem tego małżeństwa są kolejne dwie córki aktora. Bruce Willis i Demi Moore nadal doskonale się rozumieją i wspierają. Spędzają razem czas wolny i święta. Zawsze dbali o to, aby ich dzieci czuły, że nadal są rodziną. W sieci krążyło zdjęcie, na którym Demi Moore i Bruce Willis pokazują, jak spędzają z dziećmi kwarantannę.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości