Bruce Willis na zabawnym nagraniu z byłą żoną. Aktor nie traci poczucia humoru mimo choroby

Bruce Willis, Demi Moore
Bruce Willis na zabawnym nagraniu z byłą żoną
Źródło: Getty Images
Bruce Willis, ikona kina akcji, udowadnia, że nawet w obliczu choroby potrafi cieszyć się życiem i zachować poczucie humoru. Aktor został uchwycony na nagraniu, na którym tańczy z byłą żoną Demi Moore. Gwiazdor zmaga się z ciężkim schorzeniem, które wpływa na jego codzienne funkcjonowanie.

No filmie opublikowanym przez Bruce'a Willisa widzimy, że jego patchworkowa rodzina wspiera go i otacza miłością, a mimo fatalnej diagnozy aktor nie traci ducha walki i poczucia humoru. Gwiazdora nie opuszcza jego była żona Demi Moore, która mimo rozwodu wciąż pozostaje z nim w bliskiej relacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

czt_28
Drugi sezon serialu "Perry Mason" można już zobaczyć w HBO Max

Bruce Willis tańczy na zabawnym nagraniu z byłą żoną

Bruce Willis udowodnił, że mimo trudności związanych z chorobą, potrafi zachować poczucie humoru. Na niedawno opublikowanym nagraniu na Instagramie możemy zobaczyć aktora tańczącego w towarzystwie swojej byłej żony Demi Moore. Do zabawy dołączyła również jedna z ich córek oraz... pies, który dostarczył dodatkowej dawki radości przez zabawne odgłosy, które wydawał. W tle słychać śmiech nagrywającej wszystko kolejnej pociechy aktorskiej pary.

Bruce Willis ma niezwykłą rodzinę, składającą się z trzech córek ze związku z Demi Moore oraz dwóch małych córeczek ze swoją obecną żoną Emmą Heming-Willis. Choć drogi aktora i Demi Moore rozeszły się wiele lat temu, nadal utrzymują przyjacielskie relacje. Gwiazdy zbudowały niezwykłą więź, koncentrując się na dobru dzieci. Obecna żona Bruce'a, zaakceptowała patchworkową rodzinę męża i utrzymuje przyjacielskie stosunki z Demi Moore. Na wspomnianym nagraniu widać, że atmosfera w hollywoodzkiej familii jest bardzo dobra.

Ta radosna chwila ma jednak swoje bardziej dramatyczne tło związane z aktualnym stanem zdrowia Bruce'a Willisa. U aktora zdiagnozowano czołowo-skroniowe otępienie (FTD), co jest konsekwencją afazji zdiagnozowanej w 2022 roku. Afazja to schorzenie mózgu powodujące trudności z językiem i mową.

W związku z postępującym otępieniem gwiazdor wycofał się z aktorstwa. Rodzina w oświadczeniu wyjaśniła, że problemy z komunikacją są tylko jednym z objawów choroby, z którymi Bruce Willis się zmaga. Mimo że jest to dla nich trudna sytuacja, to wyrazili ulgę, że mają jasną diagnozę, co jest dla nich pewnym pocieszeniem.

Gwiazdor stara się cieszyć każdym dniem, kiedy objawy nie dają mu się za bardzo we znaki. Fani Bruce'a Willisa w komentarzach na Instagramie wyrazili podziw dla 67-latka, którego kojarzą z ekranów jako pogodnego i silnego mężczyznę. Cieszy ich, że w obliczu trudności aktor potrafi się uśmiechać.

"Uwielbiam, jak cieszą się z razem Brucem i z miłością dbają o niego wszystkie jego córki, żona, była żona, cała rodzina" - napisał jeden z obserwatorów.

Bruce Willis na pierwszym zdjęciu z wnuczką

Bruce Willis niedawno został także uchwycony na wzruszającym zdjęciu z pierwszą wnuczką Louettą Isley. Aktor mający 67 lat, pojawił się na fotografii opublikowanej przez swoją córkę, Rumer Willis, z okazji Dnia Ojca. 34-latka podzieliła się tym wzruszającym momentem z fanami, wyrażając swoją wdzięczność za to wyjątkowe wspomnienie. Przekazała, że będzie to coś, co będzie przez długie lata wspominać.

Na zdjęciu widać Bruce'a Willisa, który trzyma w ramionach ośmiotygodniową Louettę Isley. Kolejne fotografie przedstawiają też męża Rumer Willis, Dereka Richarda Thomasa, który w tym roku Dzień Ojca świętował po raz pierwszy.

"Widok mojego ojca trzymającego moją córkę dzisiaj był czymś, co będę cenić przez resztę życia. Jego słodycz i miłość do niej były tak czyste i piękne. Papa, jestem taka szczęśliwa, że cię mam, a tak samo Lou. Dziękuję za to, że jesteś najśmieszniejszym, najbardziej kochanym i najfajniejszym tatusiem, jakiego dziewczyna może sobie wymarzyć. Najlepszy tata..." - napisała Rumer Willis.

Córka hollywoodzkiego gwiazdora podziękowała również fanom na Instagramie za ogromną ilość miłości i wsparcie, jakie otrzymali od momentu podzielenia się złą diagnozą ojca.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości