Cameron Diaz świętuje 51. urodziny. Gwyneth Paltrow złożyła jej poruszające życzenia 

Cameron Diaz, Gwyneth Paltrow
Cameron Diaz świętuje 51. urodziny. Gwyneth Paltrow złożyła jej poruszające życzenia 
Źródło: Getty Images
Cameron Diaz niedawno skończyła 51. lat. Z tej okazji Gwyneth Paltrow, z którą od lat się przyjaźni opublikowała wzruszające życzenia dla przyjaciółki. Aktorki od lat się wspierają, udowadniając, że nawet w show-biznesie można znaleźć bliskich sobie ludzi.

Cameron Diaz jest amerykańską aktorką i producentką filmową. Zasłynęła dzięki roli w filmie "Maska" z 1994 r., gdzie zagrała u boku Jima Carreya. Wystąpiła także w takich filmach jak "Aniołki Charliego" czy "Ostrożnie z dziewczynami". W 2014 r. zakończyła karierę aktorską.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

MICHALOWSKI_SYN_INSTAGRAM
Damian Michałowski o pokazywaniu prywatności w sieci i rodzinie
Damian Michałowski jest żonaty. Ma córkę i syna. Prezenter opowiedział, jak rodzina radzi sobie z jego popularnością.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Gwyneth Paltrow złożyła życzenia Cameron Diaz

Przyjaźnie w show-biznesie nie należą to częstych zjawisk. Niektóre gwiazdy podczas udzielanych wywiadów wprost mówią o tym, że o wspomniane w tym środowisku trudno, dlatego dobierają sobie znajomych spoza branży. Cameron Diaz i Gwyneth Paltrow jednak przeczą tej tezie. Aktorki od lat wzajemnie się wspierają, pokazując, że nawet w świecie artystycznym można znaleźć prawdziwych przyjaciół.

Cameron Diaz niedawno obchodziła 51. urodziny. Z tej okazji Gwyneth Paltrow złożyła jej przejmujące życzenia na swoim instagramowym koncie. Z ich treści można wywnioskować, że aktorki są bardzo ze sobą zżyte. Przy okazji gwiazda opublikowała zdjęcie, do którego na tle malowniczych okoliczności natury zapozowały obie panie.

"Czy mogę zatrzymać się i złożyć wszystkiego najlepszego jednej z najwspanialszych osób, jakie znam i jednemu z moich najlepszych, najbliższych i najbardziej cenionych przyjaciół @camerondiaz"– napisała Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow pokazała córkę

Aktorka jakiś czas temu pokazała w sieci zdjęcie Apple Martin. Dziewczyna, która jest córką Gwyneth Paltrow i Chrisa Martina w ubiegłym roku ukończyła 18 lat. Córka gwiazdy bez wątpienia odziedziczyła urodę po swojej sławnej matce. Rodzicielka złożyła jej wyjątkowe życzenia.

"18. Dziś rano trochę mi brakuje słów. Nie mogłabym być bardziej dumna z kobiety, którą jesteś. Jesteś wszystkim, o czym mogłam marzyć i czymś znacznie więcej. Jesteś niezwykła pod każdym względem. Wszystkiego najlepszego moja kochana dziewczyno. Mam nadzieję, że wiesz, jaka jesteś wyjątkowa i ile światła przyniosłaś wszystkim, którzy mają szczęście cię znać. Szczególnie ja. Mówię to cały czas i nigdy nie przestanę…" - napisała.

Internauci szybko zauważyli duże podobieństwo między obiema paniami. Niektórzy z nich wręcz byli przekonani, że do opublikowanej fotografii zapozowała sama aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości