Cezary Pazura o podziale obowiązków w domu. "Zawsze czeka na mnie kolacja"

Autor:
Norbert
Żyła
Edyta Pazura, Cezary Pazura

Cezary Pazura udzielił niedawno wywiadu, w którym opowiedział o podziale obowiązków w gospodarstwie domowym, które prowadzi wspólnie z żoną. Jak mówi, Edyta Pazura zawsze dba o to, aby zmęczony po pracy aktor miał się czym posilić. Przy okazji pochwalił liczne talenty małżonki.

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się przypadkiem w pociągu. To jedno spotkanie sprawiło, że od 15 lat ich miłość nieustannie rozkwita. Para jest aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim szczęściem. Zakochani w 2009 roku powitali na świecie córkę Amelię, w 2015 roku na świat przyszedł ich syn Antoni, a w 2018 r. urodziła się ich córka Rita.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach
Premiera filmu "Apokawixa". Sebastian Fabijański i Cezary Pazura o swoich rolach Źródło: "Co Za Tydzień"

Cezary Pazura o obowiązkach w domu

Cezary Pazura udzielił niedawno wywiadu serwisowi jastrzabpost.pl. W trakcie rozmowy aktor wyjawił, że Edyta Pazura może się pochwalić licznymi talentami. Gwiazdor nie wyklucza, że jego małżonka mogłaby się wykazać również w roli prowadzącej program telewizyjny.

"Edytka jest osobą o wielu talentach, więc myślę, że by sobie z tym poradziła, ale nigdy nie rozpatrywaliśmy tego kierunku jej rozwoju" - powiedział aktor.

W dalszej części rozmowy został poruszony temat podziału obowiązku w domu Pazurów. Jak się okazuje, żona aktora rewelacyjnie sprawdza się w roli jego agentki. Cezary Pazura nie ukrywa, że jest niezwykle dumny z małżonki. Gwiazdor dodał również, że Edyta Pazura świetnie sprawdza się również w roli gospodyni domowej, a sam aktor zawsze po ciężkiej pracy może liczyć na ciepły posiłek.

"Ja wstaję, a potem wszystko robi Edytka. Ja idę do pracy, czasami, chociaż coraz rzadziej. Podział pracy jest szlachetny i taki prawdziwy. Staram się, aby moja żona się realizowała i pomagam jej z tym, ona z kolei jest moją agentką, więc też stara mi się te moje obowiązki tak ułożyć, abym miał z tego jak najwięcej pożytku. Ten podział obowiązków jest naturalny, on wychodzi z naszych relacji zawodowych i też z miłości. Jak wracam z teatru z pracy, to czekają na mnie kanapeczki, mimo, że rodzina już śpi, to zawsze na mnie czeka kolacja, więc ta chwila wytchnienia w domu jest. Ale generalnie wszystko kręci się wokół dzieci" - powiedział.

Córka i żona Cezarego Pazury są w tym samym wieku. Wiemy, jakie mają relacje

Edyta Pazura swoją codziennością dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdę na samym Instagramie obserwuje ponad 255 tysięcy internautów, więc publika, która ogląda dodawane przez nią zdjęcia i relacje jest ogromna. Żona znanego aktora czasem wykorzystuje wspomniany serwis, aby odpowiadać na pytania swoich fanów. Tak było i tym razem.

Edyta Pazura odpowiedziała na pytanie dociekliwej fanki, która była ciekawa tego, jak układają się jej relacje z najstarszą córką Cezarego Pazury - Anastazją. Przypomnijmy, że dziewczyna ma obecnie 34 lata i jest owocem pierwszego małżeństwa Cezarego Pazury z Żanetą Pazurą. Warto dodać, że córka słynnego aktora i jego aktualna małżonka są rówieśniczkami.

"Czy masz dobry kontakt z Anastazją?" - brzmiało dociekliwe pytanie.

"Tak, mamy dobry kontakt" - odpowiedziała Edyta Pazura, dodając jednocześnie zdjęcie, na którym pokazuje słońce.

Edyta Pazura
Edyta Pazura o relacji z Anastazją Pazurą Edyta Pazura Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości