Cezary Pazura jest zazdrosny o żonę. "Powinienem pójść do psychologa"

Cezary Pazura jest zazdrosny o swoją żonę
Cezary Pazura jest zazdrosny o swoją żonę
Źródło: MWMEDIA
Cezary i Edyta Pazurowie gościli w najnowszym odcinku programu Izabeli Janachowskiej, w którym opowiedzieli o swoim ślubie. Przy okazji aktor zdobył się na szczere wyznanie i powiedział, że jest chorobliwie zazdrosny o swoją żonę.

Cezary i Edyta Pazurowie są małżeństwem już od ponad 13 lat. Ich związek wywołał w mediach niemałe poruszenie, a większość osób spisywała ich na straty. Jak się okazało, aktor i jego wybranka pokazali wszystkim, że duża różnica wieku nie wpływa na uczucie i wbrew wielu nadal są razem.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura opowiedział o swoich początkach z serialem "Tajemnica Zawodowa". Wyznał, że jest zafascynowany fabułą

Cezary Pazura jest zazdrosny o swoją żonę

Para przez lata związku stworzyła szczęśliwą, kochającą się rodzinę. Małżonkowie wychowują razem 14-letnią Amelię, 11-letniego Antoniego i pięcioletnią Ritę. Ostatnio Edyta i Cezary Pazurowie gościli w najnowszym odcinku Izabeli Janachowskiej, w którym opowiedzieli o swoim ślubie i znajomości.

Edytę i Cezarego Pazurów dzieli aż 26 lat różnicy. Prowadząca zapytała małżeństwo, czy nie obawiają się, że ta różnica wieku w końcu wpłynie na ich codzienność. Edyta Pazura odpowiedziała, że nie ma takich obaw, w przeciwieństwie do jej męża.

"Ja się boję. (...) Obawiam się, bo jestem bardzo zazdrosny. Nie chcę stracić tego, co Edytka we mnie zauważyła, pokochała" - powiedział aktor.

Cezary Pazura dba o fizyczność

Edyta Pazura wtrąciła, że mąż bywa o nią chorobliwie zazdrosny.

"Z wiekiem to jest coraz bardziej dojmujące. Jest coś takiego, że z biegiem lat mężczyzna czuje się coraz mniej pewny siebie. Kiedyś to tam, wiesz: 'Co tam inni!'. Teraz każde spojrzenie mojej żony w czyimś kierunku i uśmiechnięcie się do kogoś jest od razu takim dla mnie wyzwaniem. Takim, że: 'Ocho, na pewno się coś dzieje...'. Powiedziałem ostatnio Edytce, że powinienem pójść do psychologa i to przepracować. Bo to już się staje czasami nieznośne" - powiedział aktor.

To właśnie różnica wieku sprawiła, że Cezary Pazura zaczął ćwiczyć tężyznę fizyczną.

"Ta różnica wieku powoduje też, że staram się być dla Edytki atrakcyjny. (...) Powiem ci w tajemnicy, że ja w tej chwili czuję się fizycznie lepiej, niż jak się poznaliśmy. (...) To, że przy mnie jest taka, a nie inna partnerka i chcę jej cały czas imponować, to sprawia, że jest to dla mnie duży bodziec, żeby zacząć o siebie dbać. Podejrzewam, że jakby Edytki obok mnie nie było, to bym zupełnie inaczej wyglądał i inaczej kasłał" - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości