Damian Michałowski publikuje zdjęcia z Włoch. Pochwalił się imponującą opalenizną

Damian Michałowski
Damian Michałowski opublikował zdjęcia z Włoch
Źródło: MWMEDIA
Damian Michałowski pochwali się swoją wakacyjną opalenizną, wzbudzając zainteresowanie internautów. Współprowadzący "Dzień Dobry TVN" opublikował również opis, w którym zachwyca się włoską kuchnią.

Damian Michałowski to ceniony prezenter, który wprowadzi "Dzień Dobry TVN". Jego sympatyczna i ciepła osobowość przyciąga widzów, a profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że jest jednym z najbardziej lubianych osób z telewizji.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Klaudia Halejcio o wizerunku lalek Barbie i kompleksach. "Musiałam nauczyć się śmiać z siebie"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Damian Michałowski pochwalił się opalenizną

Damian Michałowski obecnie jest na wakacjach we Włoszech, skąd regularnie publikuje na swoim Instagramie nowe zdjęcia. Niedawno dziennikarz dodał fotografię, do której zapozował bardzo opalony. Do wspomnianego zdjęcia dołączył opis, w którym opowiedział o kulinarnych doświadczeniach z Włoch, co wywołało wiele pozytywnych reakcji wśród obserwujących.

"Mógłbym nie wychodzić z kuchni. Kluczem jest prostota, świeże produkty i głodne towarzystwo..." - napisał.

Imponująca opalenizna dziennikarza również nie umknęła uwadze internautów, którzy szybko zaczęli żartować z jego wyglądu. Damian Michałowski z humorem podchodzi do tych komentarzy, podkreślając, że cieszy się swoim wypoczynkiem.

"Mamma mia, co to za opalenizna",

"Ale się opaliłeś!";

"Czyli nie tylko czerwona szminka uwydatnia biel zębów, ale i przepiękna opalenizna" - brzmią niektóre z pozostawionych komentarzy.

Damian Michałowski buduje dom

Damian Michałowski jest jedną z tych osób, które zdecydowały się na realizację swojego marzenia o własnym domu. Prace związane z jego budową już się rozpoczęły, a postępami prezenter dzieli się za pomocą swoich profili w mediach społecznościowych.

Jakiś czas temu dziennikarz na swoim profilu na Instagramie udostępnił zdjęcia, które dokumentują pierwsze prace związane z budową jego czterech kątów. Na jednym z nich widzimy dziennikarza z łopatą w ręku, na tle wykopanego dołu na fundamenty. Choć, jak sam przyznaje, prace te były wykonane głównie za pomocą ciężkiego sprzętu, to sam chciał symbolicznie uczestniczyć w tym etapie budowy.

"Ponoć pierwszy buduje się dla wroga, ale my w to nie wierzymy i jesteśmy (jeszcze) dobrej myśli. Prezent na Dzień Ojca przyszedł nieco szybciej — pierwsza łopata wbita" - napisał prezenter.

Pod postem Damiana Michałowskiego natychmiast pojawiło się wiele gratulujących mu komentarzy od internautów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości