Damian Michałowski – wiek, dzieciństwo, kariera,  związki, żona, dzieci

Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk

Damian Michałowski przez wiele lat związany był z radiem, to tam prowadził audycje i kontaktował się z widzami. Od 2020 r. pojawia się także na antenie TVN w programie porannym Dzień Dobry TVN, który współprowadzi w parze z Pauliną Krupińską-Karpiel. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci. 

Damian Michałowski – wiek, szkoła

Damian Michałowski urodził się w 1988 r. w Zielonej Górze. Studiował dziennikarstwo na  Uniwersytecie Warszawskim i już wtedy zaczął współpracę z Akademickim Radiem Index w Zielonej Górze. 

Damian Michałowski – kariera

Damian Michałowski  rozpoczął swoją ścieżkę zawodową od tematów sportowych, którymi zajmował się w redakcji TOK FM, a od  2010 r. w Radiu ZET.  Z czasem zaczął odnajdywać się także w innych tematykach, można więc było usłyszeć jego poranne audycje "Dzień dobry bardzo" i "Uważam ZET".  

Jako reporter Radia ZET pojawiał się w programach zarówno w telewizji publicznej, jak i na antenie TVN, np. w "Mam Talent".

Kolejne lata przyniosły mu współpracę zarówno z telewizją Polsat, jak i stacją 4fun.tv. Tam przeprowadza wywiady z gwiazdami w "Wielkiej wylewce"  Od marca 2020 r. dołączył do grona prezenterów telewizyjnych TVN. Wspólnie z Pauliną Krupińską-Karpiel  współprowadzi poranne i weekendowe wydania Dzień Dobry TVN. 

Novika powróciła na scenę!
Novika powróciła na scenę! „Co za Tydzień" dotarło z kamerą na koncert Noviki. Olivier Janiak przeprowadził wywiad z artystką. Znają się od lat. „ Przez Ciebie zostałam DJ-ką" - powiedziała w rozmowie. Źródło: Co za Tydzień

Damian Michałowski – kim jest "Ojciec Redaktor"?

Damian Michałowski wraz z kolegą z radia, Michałem Korościelem, w podobnym czasie zostali ojcami. Postanowili wymyśleć wtedy cykl "Ojciec redaktor, czyli wesołe jest życie tatuśka". Jego konto w mediach społecznościowych obserwuje prawie 46 tys. osób. 

Damian Michałowski – związki, żona, dzieci

Damian Michałowski jest dość skrytą osobą i niewiele zdradza na temat swojego życia prywatnego. Wiadomo, że ma żonę Polę, która pracowała w marketingu medialnym i współpracowała też kiedyś z Dzień Dobry TVN. Nie występują razem na ściankach ani w mediach społecznościowych. Damian zdradził kiedyś, gdzie poznał wybrankę serca. Okazuje się, że w drodze na narty zatrzymał się na stacji benzynowej i właśnie tam doszło do spotkania. Zakochali się w sobie i zaczęli wspólne życie. 

Damian kilkukrotnie podkreślał, że jego żona jest bardzo wyrozumiała wobec jego pracy i często także godzin i dni, w których musi stawić się w redakcji. Nawet wtedy, gdy dwa dni po ślubie, tj. w czerwcu  2017 r. musiał pojechać na plan programu nagrywanego na wyspie Fidżi i musiał zostawić świeżo upieczoną żonę, niespełna rocznego synka i przełożyć podróż poślubną na kolejny rok. 

Prezenter radiowy i telewizyjny nie wstydzi się tego, że jest bardzo rodzinny. Uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną i nie ma problemu z opieką nad dziećmi. A ma ich dwoje. Starszy Henryk urodził się w 2016 r., a młodsza córeczka Helenka w 2019 r.

Damian Michałowski odkąd został  tatą, stara się pokazywać swój świat w sposób jak najbardziej szczery. Udowadnia też, że choć całe życie zmienia się wówczas o 180 stopni, to jednak nie powinno się rezygnować ze swoich marzeń i pasji, bo dziecko tego nie przekreśla. Tak np. jest z podróżowaniem, wielu rodziców zamyka się na takie doznania, gdy pojawiają się dzieci. Damian wraz z żoną nie boją się wyruszać w podróż i to nawet dalszą z małymi dziećmi. 

Zobacz także:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości