Dariusz Krupa opowiedział o nowym życiu. Ma małego syna i nową partnerkę

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Dariusz Krupa zaczął nowe życie

Dariusz Krupa przerwał kilkuletnie milczenie i po raz pierwszy od czasu wyjścia z więzienia opowiedział o swoim nowym życiu. Były mąż Edyty Górniak ma nową ukochaną, a niespełna rok temu został po raz trzeci ojcem. "Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość" - powiedział w najnowszym wywiadzie.

Dariusz Krupa to były mąż Edyty Górniak i ojciec jej jedynego dziecka, syna Allana. Mężczyzna nie ma jednak dziś najlepszego kontaktu z byłą żoną i swoim pierworodnym potomkiem. W lipcu 2014 roku producent muzyczny wsiadł do samochodu po spożyciu narkotyków i jadąc przez miasto, wjechał na przejście dla pieszych, gdy wciąż świeciło się czerwone światło. Dariusz Krupa potrącił śmiertelnie kobietę, za co trafił do więzienia na prawie sześć lat.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Magdalena Boczarska o opiece nad dzieckiem i "synkiem"
Magdalena Boczarska o opiece nad dzieckiem i "synkiem" Magdalena Boczarska o opiece nad dzieckiem i "synkiem"

Dariusz Krupa wyszedł na wolność i układa sobie życie na nowo

Dariusz Krupa od chwili wypadku nie wypowiadał się publicznie. Były mąż Edyty Górniak wyszedł na wolność w maju 2020 roku i zaczął nowe życie. Teraz przerwał milczenie i opowiedział o wszystkim "Faktowi". Okazuje się, że mężczyzna jest w nowym związku i niedawno urodziło mu się kolejne dziecko. Dariusz Krupa nie ukrywał, że nie liczył nawet na tak dobry bieg wydarzeń.

"Po wyjściu z więzienia, nie myślałem w ogóle o związkach, zakładaniu nowej rodziny. Nie miałem pojęcia, co się wydarzy, co będzie. Planowanie? Nic nie planowałem, przynajmniej w kwestiach sercowych" - powiedział.

Dariusz Krupa podkreślił, że nie myślał o nowym związku ze względu na swoje wcześniejsze doświadczenia. Muzyk przez siedem lat był żonaty z Edytą Górniak, a potem, gdy już był w więzieniu, nawiązał miłosną relację z modelką Izabelą Adamczyk. Para pobrała się w areszcie śledczym i niedługo potem przywitała na świecie córeczkę Leę. Ich związek rozpadł się jednak przed tym, jak mężczyzna wyszedł na wolność.

"Jestem po dwóch rozwodach i dlatego nie myślałem o nowym związku, ale przydarzyło mi się coś pięknego, niespodziewanego" - zapewnił.

Dariusz Krupa o nowej partnerce i najmłodszym dziecku

Przy okazji Dariusz Krupa zdradził, czym zajmuje się jego nowa ukochana. Mężczyzna wierzy, że spotkanie z nią było mu przeznaczone i myśli o swoim związku bardzo poważnie.

"Martynę poznałem przez przypadek, jest artystką tatuatorką. Chcemy razem zbudować rodzinę. To, że ją spotkałem to cud i dar. Mówię sobie, że do trzech razy sztuka, uwierzyłem, że tym razem się uda" — wyznał.

Były mąż Edyty Górniak podkreślił, że wie, że nie może cofnąć czasu, jednak chce przekuć swoje złe doświadczenia w coś dobrego. Na co dzień siłę do życia i działania dają mu właśnie najbliżsi: partnerka i syn. Dariusz Krupa bowiem niedawno po raz trzeci został ojcem, tym razem synka o imieniu Stefan.

"Mam wspaniałą partnerkę i mamy cudownego synka. Mamy też mnóstwo planów na przyszłość. Stefan, bo tak ma na imię nasz syn, jest pogodnym i zdrowym dzieckiem. Pod koniec marca skończy roczek. On i Martyna dają mi teraz siłę. Wiem, że to, co zrobiłem, to co się stało, jest niewytłumaczalne i złe. Ale teraz tę złą rzecz chcę przekuć w coś dobrego i cudownego" - podkreślił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Andras Szilagyi/mwmedia

Pozostałe wiadomości