Dawid Woliński ujawnił, ile wydaje na ubrania. Kwota robi wrażenie. "Potrafię kupić wszystko"

Dawid Woliński
Dawid Woliński
Źródło: MWMEDIA
Dawid Woliński jest projektantem mody, jurorem "Top Model" i przedsiębiorcą. Jego fani wyczekują nowych zdjęć gwiazdora, na których prezentuje on swoje modowe zdobycze. Artysta był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego w ich podcaście, gdzie zdradził, ile pieniędzy wydaje na ubrania.

Dawid Woliński słynie z miłości do mody. Na Instagramie obserwuje go ponad 300 tysięcy osób. Projektant publikuje zdjęcia z wnętrza windy, jego selfie przeszły już do legendy i są wyczekiwane przez jego odbiorców, którzy podziwiają, co danego dnia artysta ma na sobie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Tajemnice produkcji #4. Plan programu "Top Model"
Byliśmy z wizytą na planie "Top Model". O tym na pewno nie mieliście pojęcia! Kierownik planu i reżyser pokazał nam, jak naprawdę wygląda studio. Zajrzyjcie z nami do niedostępnych widzom miejsc.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dawid Woliński — kariera i pozycja w show-biznesie

Dawid Woliński już jako nastolatek uczył się w liceum plastycznym. Kontynuował naukę w Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie oraz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dziś jego kreacje noszą nie tylko polskie sławy, ale i gwiazdy zagraniczne. Lista jego klientek obejmuje takie znane nazwiska jak: Paris Hilton, Nicole Richie, Dita von Teese, Michelle Rodriguez.

Dawid Woliński w 2010 roku został jurorem w programie "Top Model" i do dziś pełni tę funkcję. Jest autorytetem w świecie mody, a młode kandydatki i kandydaci na modelki oraz modeli liczą się z jego zdaniem. Mężczyzna ceni sobie elegancję, ale od czasu do czasu pozwala sobie na odrobinę szaleństwa.

Juror "Top Model" jest też znakomitym przedsiębiorcą. To nie tylko właściciel Atelier Dawid Woliński, ale również współwłaściciel marki akcesoriów i tekstyliów dla dzieci, właściciel rodzinnej fabryki słodyczy oraz CEO firmy zajmującej się dostarczaniem luksusowych upominków kwietnych. Te wszystkie zajęcia dostarczają mu pieniędzy, które z przyjemnością wydaje na ubrania.

Dawid Woliński ujawnił, ile wydaje na ubrania

Dawid Woliński w podcaście WojewódzkiKędzierski opowiedział o swojej miłości do zakupów.

"Lubię to. Przeniosłem się na zakupy on-line i tam też spędzam dużo czasu, jestem ekspertem w kupowaniu rzeczy on-line. Potrafię znaleźć wszystko, kupić wszystko. Ostatnio kupiłem jakąś koszulę Dolce&Gabbana, która była już wycofana z produkcji, a mi była ona bardzo potrzebna do zestawu. Przyjechała do mnie z Kuwejtu" - pochwalił się.

Prowadzący podcast zadali projektantowi pytanie, ile pieniędzy miesięcznie wydaje na ubrania.

"Ja robię regularnie duże zakupy i dużo wydaję. Potrzebuję dużo zestawów do programu i lubię to, więc kupuję pod pretekstem, że to są rzeczy potrzebne do pracy" - przyznał juror "Top Model".

"Duże zakupy to jest 10 tysięcy euro, więcej?" - dopytał Kuba Wojewódzki.

Dawid Woliński odpowiedział, że jednorazowo tyle nie wydaje, ale miesięcznie się mu to zdarza.

"Miesięcznie 10 tysięcy euro, czyli 45 tysięcy złotych, tak?" - upewnił się dziennikarz.

"Tak. Przed programem na pewno robię takie duże zakupy, bo potrzebuję. Garnitur kosztuje 10-12 tysięcy złotych, to nie jest żadna filozofia - takie jakie noszę, bo są także inne w innych cenach" - podsumował jego gość.

Dawid Woliński
Dawid Woliński
Źródło: Instagram @dawid_wolinski_private

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości