Edyta Górniak nie mogła wrócić do Polski. "Tęskniłam za moimi bliskimi"

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA
Edyta Górniak niedawno poszukiwała ciszy w słonecznej Indonezji. Urlop należał do tych bardzo udanych, jednak nie zakończył się szczęśliwie. Z powodu powodzi, która nawiedziła Dubaj, wokalistka nie mogła wydostać się z kraju.

Edyta Górniak jest polską wokalistką, kompozytorką i autorką teksów. Artystka ma na koncie sukcesy komercyjne, a piosenka "Kolorowy wiatr" w jej wykonaniu, która znalazła się na ścieżce dźwiękowej do jednej z kultowych bajek, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Edyta Górniak wciąż chętnie występuje, a od niedawna co jakiś czas towarzyszy jej na scenie ukochany syn Allan. Mężczyzna jest owocem związku wokalistki z Dariuszem Krupą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Adam Woronowicz o wyzwaniach aktorskich. Rola namiętnego kochanka to dla niego nowość
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Edyta Górniak nie może wrócić do Polski

Edyta Górniak w ostatnich czasach skupiła się bardziej na samorozwoju i podróżach niż na karierze muzycznej. Choć wciąż chętnie bierze udział w telewizyjnych projektach, bardzo często przebywa poza granicami kraju. Wokalistka chętnie relacjonuje zagraniczne podróże za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno wyruszyła do Indonezji, by, jak sama przyznała, poszukiwać ciszy. Udany urlop nie doczekał się happy endu. Dlaczego? Wokalistka miała bowiem trudności z powrotem do kraju.

Edyta Górniak nie miała szczęścia. Lot powrotny odbywał się bowiem z przesiadką w Dubaju. W ostatnim czasie miasto nawiedziła powódź błyskawiczna, która przyczyniła się do ogromnych szkód. Przy okazji utrudniła turystom wyjazd z kraju — lotnisko zostało sparaliżowane. Ofiarą trudnej sytuacji pogodowej była również Ola Ciupa, która w tym czasie przebywała w Dubaju. Odwołane loty sprawiły, że również Edyta Górniak napotkała na swej drodze sporo problemów. Z powodu powodzi musiała pozostać w Indonezji.

Jestem zaniepokojona i chcę już wrócić do Polski. Mój bilet powrotny jest wciąż zmieniany. (...) dawno już tak jak teraz nie tęskniłam za moimi bliskimi 
- powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".
Allan Krupa, Edyta Górniak
Allan Krupa, Edyta Górniak
Źródło: MWMEDIA

Edyta Górniak o ciąży. Gwiazda nie chciała znać płci dziecka

Odkąd Allan Krupa coraz prężniej działa w show-biznesie, media z zainteresowaniem śledzą losy dorosłego już syna Edyty Górniak. Z uwagą obserwują zarówno jego życie zawodowe, jak i prywatne. Gdy tylko Allan Krupa pojawi się u boku dziewczyny, jego mama proszona jest o komentarz, którego zresztą chętnie udziela. Edyta Górniak nie ukrywa, że szczęście syna jest dla niej najważniejsze.

W jednym z wywiadów artystka wróciła pamięcią do przeszłości, wspominając ciążę. W jej trakcie Edyta Górniak była gościnią w show "Rozmowy w toku", prowadzonym przez Ewę Drzyzgę. Wyznała wówczas, że nie chce poznać płci dziecka przed jego narodzinami. Jak się okazuje, była to jej świadoma decyzja, którą, na szczęście, wszyscy zaakceptowali. Dlaczego tak jej na tym zależało?

"To była moja decyzja, aby nie poznawać płci, na szczęście cała rodzina na to przystała, łącznie z tatą Allana. Chciałam czekać na ten dzień porodu inaczej niż w lęku. Zamiast się bać porodu, czekałam na ten dzień, bo chciałam wiedzieć, czy będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Kojarzyłam to z wcześniejszych filmów, że w dniu, kiedy się rodzi niemowlę, dowiadujemy się, czy jest to syn, czy córka" - powiedziała niedawno w rozmowie z Jastrząb Post.

Mimo to Edyta Górniak czuła, że nosi pod sercem chłopca. Toteż wybrała tylko jedno imię. Czy mimo to planowała, jak nazwie dziewczynkę? Okazuje się, że brała to pod uwagę, jednak w tej kwestii nie była aż tak zdecydowana.

"Dla dziewczynki było więcej imion. Chyba trzy. Nie były to polskie imiona. Były to imiona ze znaczeniem. Miałam bardziej indiańskie pomysły na imię dla dziewczynki" - dodała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości