Edyta Pazura świętuje urodziny córki Amelii. Dodała wzruszający wpis

Edyta Pazura
Edyta Pazura
Źródło: MWMEDIA
Edyta Pazura z okazji urodzin córki Amelii opublikowała na Instagramie bardzo poruszający wpis na Instagramie. Mama jest bardzo dumna ze swojego dziecka. Wymieniła sporo zalet dziewczynki.

Amelia Pazura 25 czerwca skończyła 13 lat. Z tej okazji Edyta Pazura wstawiła na Instagramie zdjęcie ze swoją pociechą. Dołączyła też piękny opis.

Edyta Pazura świętuje urodziny córki Amelii

Edyta Pazura w swoim wpisie na Instagramie wróciła pamięcią do dnia narodzin córki. Miała wiele wątpliwości i obaw, czy poradzi sobie z macierzynstwem.

"Ta cudna Dziewczyna kończy dzisiaj 13 lat… Mam wrażenie, że wszystkie te lata minęły jak jeden dzień i pamiętam swoje przerażenie, kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz. Czy dam radę? Czy będę dobrą matką? Czy będę umiała wychować ją tak wspaniale, jak moi rodzice wychowali mnie?" - napisała gwiazda.

Dalej Edyta Pazura wychwalała córkę. Pomimo braku "czerwonego paska" na świadectwie szkolnym, dziewczynka ma wiele pięknych cech.

"Jest wyjątkowa i choć nie ma świadectwa z czerwonym paskiem i nie czyta 100 książek w rok, to jest absolutnie pięknym człowiekiem. Pomocna, zaradna, empatyczna, zdolna, chce ratować świat i na dodatek pięknie śpiewa oraz maluje" - wyliczała dumna mama.

"Amelko jak zobaczysz kiedyś ten wpis wiedz, że Mont Blanc to przy Tobie pagórek" - zakończyła wpis żona Cezarego Pazury.

Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"
Cezary Pazura wyznał, że kolega zabrał mu rolę w "Tajemnicy Zawodowej"

Fani skomentowali wpis Edyty Pazury

Fani w zupełności zgodzili się z Edytą Pazurą. Pod zdjęciem możemy przeczytać sporo przychylnych komentarzy.

"Artystyczne duszyczki nie potrzebują czerwonego paska, by się wyróżnić Ich wrażliwość, kreatywność i zmysł postrzegania świata w inny sposób niż cała reszta, wystarczy, by dokonywały rzeczy wielkich. Zresztą wykształcenie z mądrością nie zawsze idzie w parze Spełnienia marzeń dla córeczki" - rozpisała się jedna z fanek.

"To nie oceny o nas świadczą. Bądź szczęśliwa Amelka" - pisała inna internautka.

"Cudownie napisane. Rodzice dostają fioła na punkcie tych pasków. Dziecko jest najważniejsze! Najlepsze życzenia" - czytamy w kolejnym komentarzu.

"Świadectwo z paskiem to w większości ambicja rodziców. Najważniejsze, żeby nasze dzieciaki robiły to co kochają i umiały dobie poradzić w życiu. Gratulacje" - zauważyła kolejna fanka.

"Piękny wpis. Piękne dziewczyny" - chwaliła internautka.

"Bycie mamą to wyzwanie życia. Nic się z tym nie da porównać. Wiem, co mówię, mam piątkę dzieci" - podzieliła się jedna z obserwatorek gwiazdy.  

Edyta Pazura - dzieci

Edyta Pazura i jej mąż Cezary Pazura doczekali się trójki dzieci: Amelii (ur. 2009), młodszego o 3 lata Antoniego Józefa (ur. 2012) i Rity (ur. 2018). Żona popularnego aktora ma też świetny kontakt z 33-letnią córką męża z poprzedniego związku.

Anastazja Pazura poszła w jego ślady i również związała swoje życie zawodowe z aktorstwem. 33-latka ma też świetny kontakt z przyrodnim rodzeństwem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości