Elżbieta Zapendowska o byłym mężu. Żałowała, że nie potrafiła wytrwać w małżeństwie

Elżbieta Zapendowska otworzyła się na temat byłego męża
Elżbieta Zapendowska otworzyła się na temat byłego męża
Źródło: MWMEDIA
Elżbieta Zapendowska, mimo że życie prywatne trzyma z dala od mediów, to wywiadach zdarzało się jej uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć co nieco na temat jej byłego męża i ojca jej córki. Trenerka głosu wyznała, że do końca jego życia mieli bardzo serdeczne relacje.

Elżbieta Zapendowska jest znaną w Polsce trenerką głosu. Wiele gwiazd w tym Doda czy Edyta Górniak na początku swoich karier korzystało z jej lekcji. Krytyczka muzyczna w show-biznesie funkcjonuje od lat, jednak życie prywatne trzyma z dala od mediów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Ostrowska o pracy z synem. "Nie muszę się o niego martwić"
Małgorzata Ostrowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradza, czy jest coś, bez czego nie wyjdzie na scenę. Co więcej, wokalistka od pewnego czasu koncertuje wraz z synem. Jak to jest występować u boku pociechy? Okazuje się, że stres nie jest aż tak duży.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Elżbieta Zapendowska żałowała rozstania z mężem?

Specjalistka od emisji głosu nie boi się wyrażać kontrowersyjnych opinii, a także krytykować polskich wokalistów, nawet tych uznawanych za utalentowanych. W ostatnim czasie Elżbieta Zapendowska prowadziła medialną wojnę z Edytą Górniak, gdyż ta uważała, że trenerka głosu właśnie jej zawdzięcza popularność.

Ponadto widzowie dobrze znają opinie Elżbiety Zapendowskiej z popularnego sprzed 20 lat talent show, w którym ta zasiadała w jury. Mimo że przez wiele lat specjalistka od emisji głosu z powodzeniem unikała w wywiadach tematów związanych z życiem prywatnym, jednak czasami robiła wyjątek.

Elżbieta Zapendowska w wywiadzie dla "Vivy!" wspomniała, że z byłym mężem przyjaźniła się do końca jego życia i żałuje, że kiedy była młodsza, nie potrafiła inaczej pokierować swoim życiem.

"Z moim mężem też mogliśmy przetrwać, ale byliśmy na to zbyt durni. Przyjaźniliśmy się potem do końca jego życia i to bardzo. A ja żałowałam, że w młodości byłam taka zacietrzewiona" - mówiła.

Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska
Elżbieta Zapendowska
Źródło: MWMEDIA

Elżbieta Zapendowska wyszła za mąż po niecałym roku znajomości

W rozmowie z Kamilem Bałukiem na łamach "Dużego Formatu" trenerka głosu uchyliła nieco więcej rąbka tajemnicy. Wspomniała, że przez dłuższy czas była w instytucie badawczym w Popielnie, gdzie "zahaczyła się w baraku dla młodych pracowników".

"Zostałam tam rok, męża poznałam. 'Zapuś' na niego mówili, na nazwisko miał właśnie Zapendowski, był praktykantem na fermie bobrów, pierwszy raz go zobaczyłam, kiedy miał strasznie rozciętą nogę, musiał spędzić kilka dni w szpitalu. Kiedy wyszedł, och, zakochałam się. Parę miesięcy po wakacjach pracowałam jeszcze w tamtym teatrze w Wałbrzychu, ale w lutym wzięłam szybki ślub i przeniosłam się do Popielna z zamiarem studiowania zootechniki" - mówiła.

Elżbieta Zapendowska wyznała, że po rozwodzie postanowiła pozostać przy nazwisku, mimo że już była w związku z innym mężczyzną. Trenerka głosu miała tu na myśli młodszego od siebie Andrzeja Kruka, z którym była związana wiele lat.

"A, właśnie, nazwisko zachowałam, choć mieszkam dziś już z innym partnerem. Zapendowski zmarł lata temu, ale nawet nie zdążyłam zostać wdową, bo rozwiedliśmy się dużo wcześniej w przyjaźni. Wspaniały to był człowiek ten Zapuś, tylko niezbyt dobry do wspólnego życia" - mówiła.

W rozmowie z "Super Expressem" Elżbieta Zapendowska powiedziała, że jej mąż miał duszę artysty.

"Mieszkałam z nim i jego kumplami przez miesiąc i tak narodziła się moja wielka miłość. Poznaliśmy się w lipcu, a w lutym braliśmy ślub. Mój mąż był przyrodnikiem, ale miał duszę artysty, choć się tego wypierał. Zdarzało się, że znikał z domu i wracał dopiero po trzech dniach. Gdy urodziła się nasza córka, spóźnił się dwie godziny do szpitala, ale jak zobaczył Olę, to płakał jak bóbr. Taki był jego urok" - wyznała.

Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk, 2011 rok
Elżbieta Zapendowska i Andrzej Kruk, 2011 rok
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości