Ewa Minge pokazała efekt alergii. "Pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami"

Ewa Minge pokazała, jak wygląda bez makijażu
Ewa Minge pokazała, jak wygląda bez makijażu
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Ewa Minge opublikowała na Instagramie zdjęcie w naturalnej wersji, na którym pokazała swoją twarz bez makijażu. Projektantka przyznała fanom, że nie zawsze czuje się piękna i opowiedziała o swoich problemach. Wpis poruszył internautów.

Ewa Minge to jedna z najsłynniejszych polskich projektantek, która zrobiła karierę również poza granicami naszego kraju. Gwiazda nie tylko tworzy i skupia się na sztuce, ale także udziela się w kwestiach ważnych społecznie i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem celebrytka poruszyła temat wyglądu i poczucia piękna, przy okazji pokazując się bez makijażu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Ewa Minge bez makijażu. Opowiedziała o problemach ze skórą

Ewa Minge przeważnie pokazuje się internautom w pełnym makijażu, jednak teraz zrobiła wyjątek. Projektantka opublikowała zdjęcie w naturalnej odsłonie, z licznymi przebarwieniami na skórze, które spowodowane są problemami zdrowotnymi.

"Nie samym pięknem człowiek żyje..." - zaczęła filozoficznie.

Gwiazda podkreśliła, że pod wieczorowym makijażem stara się skrywać swoje problemy, jednak nie zawsze to wychodzi.

"Mieszanka alergii i konsekwencji jej leczenia... wątroba nie przerabia leków. I gdybym musiała wyjść na jakiś event, nałożyć makijaż, zakamuflować i mamy monstrum gotowe. A przecież bywamy różni, różnie się czujemy, mamy lepsze i gorsze dni, a zobowiązania niestety nie wszystkie są możliwe do przełożenia. Po takim wstępnym stanie potężnego swędzenia, pieczenia, pęka mi skóra wokół oczu, schodzi płatami i nieziemsko boli" - kontynuowała.

Julia Wieniawa o akceptacji siebie
Julia Wieniawa o akceptacji siebie. "To trochę trwało"
Julia Wieniawa w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznała, że z biegiem lat pozbyła się kompleksów, które przekuła w swoje atuty. Gwiazda zaznaczyła jednak, że nie stało się tak od razu, a proces akceptacji siebie i swoich możliwości trochę u niej trwał. "Jest coraz lepiej i myślę, że całe życie będę się tego uczyć, bo pewnie będą różne etapy" - powiedziała.

Ewa Minge szczerze o pięknie. Jej słowa poruszyły fanów

Ewa Minge podkreśliła, że bycie nieidealnym jest naturalne i nie powinno być powodem do wstydu.

"Bywa pięknie i bywa potwornie, ale nie jest to powód ani do wstydu, ani do hejtu. Człowiek jest ułomny, a piękno umowne. Ostatnio koleżanka alergia atakuje mnie częściej jak szczęście, dobrze, że mam okres pracy w domu... A w okularach słonecznych... inna kobieta" - zakończyła.

Fani byli poruszeni wpisem Ewy Minge i podziękowali jej za te słowa. Zwrócili też uwagę, że w dzisiejszych czasach każdy musi się tłumaczyć z gorszych chwil, by nie być ofiarą hejtu.

"Dla mnie pani wygląda przepięknie, naturalnie, cudnie";

"Oj rozumiem to doskonałe. I jestem z tobą całym serduchem";

"Post potrzebny, ale przykre jest to, że dziś musimy to tłumaczyć ludziom. A przecież każdy z nas zmaga się z podobnymi problemami. Mam wrażenie, że świat kreuje ludzi idealnych, a chorzy, starsi, grubsi, chudsi są niepotrzebni. Liczę na to, że zmieni się system wartości na świecie" - czytamy w komentarzach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości