Ewa Minge wspiera Joannę Opozdę. Wyjaśniła też, o co ma żal do Antka Królikowskiego

Ewa Minge, Joanna Opozda
Ewa Minge o Joannie Opoździe i Antonim Królikowskim
Źródło: MWMEDIA
Niedawno swoją oficjalną premierę miała powieść sensacyjna napisana przez Ewę Minge. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd, w tym Joanny Opozdy. Ewa Minge w jednym z wywiadów przyznała, co sądzi o sytuacji aktorki oraz jej byłego partnera Antoniego Królikowskiego.

Ewa Minge jest projektantką mody, tworzącą luksusowe kolekcje ubrań. Gwiazda jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których nie tylko opowiada o swoim życiu zawodowym, ale także dzieli się prywatnymi przemyśleniami. Jakiś czas temu Ewa Minge poinformowała fanów, że stawia pierwsze kroki w zupełnie nowej roli. Napisała powieść sensacyjną zatytułowaną "Gra w ludzi". Niedawno odbyła się oficjalna premiera książki.

Ewa Minge wspiera Joannę Opozdę

Kulisy rozstania Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego wciąż rozgrzewają media. Kiedy aktorka była w ostatnich tygodniach ciąży, ich małżeństwo się rozpadło. Od tamtej pory byli partnerzy są skonfliktowani. Jakiś czas temu aktorzy publicznie przerzucali się argumentami odnośnie alimentów, a także kłócili się o syna Vincena. Ewa Minge również ma za sobą trudne doświadczenia. W ostatnim wywiadzie z serwisem Jastrząb Post wyznała, że wspiera Joannę Opozdę i rozumie, że w szale emocji można popełniać błędy.

"Proszę pamiętać, że nią targają emocje. Jest to dziewczyna, która w najtrudniejszym momencie swojego życia dowiedziała się, że jest zdradzana" - powiedziała Ewa Minge.

Zdradziła ponadto, co myśli o postawie Antoniego Królikowskiego.

"W mojej ocenie Antek miał prawo się zakochać, Antek miał prawo nie chcieć Joasi, Antek miał prawo do wszystkiego, natomiast nie wolno było mu zrobić tego w taki sposób, żeby złapali go paparazzi. Troszeczkę trzeba było zawiązać swoją chuć na supełek w czasie, kiedy matka jego dziecka chodziła w ciąży i rodziła jego dziecko. Wstrzymać się, jak normalny dorosły człowiek [...]. Ja mam do niego tylko o to pretensje, że tak to urządził w najtrudniejszym momencie dla kobiety" - dodała.

Ewa Minge powiedziała, że rozumie, że pary się rozstają i nikt nie musi być z nikim na siłę. Jednak można było wybrać lepszy moment na rozstanie.

"Jeżeli ktoś kogoś przestał kochać, jeżeli ktoś kogoś zranił. Ludzie się rozstają. Ale tam było jego dziecko. Odpowiedzialność. Męska odpowiedzialność. To, czy on dzisiaj ma nową, czy nie? Bardzo proszę, nie ma żadnego tematu, ale Aśkę to bolało. Myślę, że nie Aśka jest winna" - przyznała.

Joanna Opozda bardzo źle przechodzi ciążę
Joanna Opozda opowiedziała, jak czuje się w ciąży. Na kiedy zaplanowany jest poród?
Źródło: Co za Tydzień

Ewa Minge o swoich doświadczeniach. Ciąża nie była dla niej łaskawym czasem

Ewa Minge przyznała, że rozumie sytuację Joanny Opozdy, bo sama ma za sobą podobne doświadczenia. Kiepsko znosiła ciążę, często wymiotowała, a jej ówczesny mąż nie okazywał jej wsparcia.

"Słyszałam od mojego męża, żebym wstawała z łóżka, bo nie jestem pierwszą kobietą w ciąży. [...] Ja doświadczyłam tego empirycznie. Ja byłam już tak zmęczona i tak nieszczęśliwa w swojej ciąży. Bardzo chciałam to dziecko, ale proszę sobie wyobrazić przez 9 miesięcy 5-8 razy w ciągu dnia wymiotować. Miałam wycieńczony organizm, przepłaciłam to ciężką chorobą. To było konsekwencje tego, co wydarzyło się w tej ciąży. Ja ją rozumiałam jak kobieta, która to samo przeżyła" - powiedziała Ewa Minge.

Przeczytaj wywiad z Ewą Minge w ramach cyklu "Co za Kobieta!" w cozatydzien.tvn.pl!

Ewa Minge, projektantka
Ewa Minge o przemocowym związku, kobietach w show-biznesie, seksie i samoakceptacji po "50"
#COZAKOBIETA! Były mąż wyrzucił ją z domu w asyście policji. Wzięła torebkę, dzieci, trochę biżuterii i zamknęła za sobą drzwi. Nie miała dokąd pójść, ale nie poddała się. Pracowała ciężko. Dla swoich synów jest matką i ojcem. Dla swoich fanek — inspiracją i źródłem siły. Kolorowy ptak show-biznesu, którego nazwisko odmieniane jest przez wszystkie przypadki nie tylko w polskiej, ale również w zagranicznej prasie. Kreatorka, wizjonerka, projektantka, a od niedawna również pisarka, której powieść lada dzień ujrzy światło dzienne — Ewa Minge w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o drodze przez ciernie do gwiazd.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości