Gwiazdy na koncercie Beyoncé. Kto bawił się pod sceną?

Beyonce
Jakie gwiazdy wybrały się na koncert Beyoncé?
Źródło: Getty Images / instagram @jemerced
Koncert Beyoncé to niewątpliwie jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku. Legendarna artystka dała wczoraj pierwsze z dwóch zaplanowanych wystąpień na Stadionie Narodowym. Na koncercie pojawił się tłum gwiazd.

Trasa koncertowa Beyoncé RENAISSANCE WORLD TOUR rozpoczęła się 10 maja w Sztokholmie. Gwiazda i organizatorzy zaplanowali wystąpienia w wielu miastach w Europie m.in. Cardiff, Edynburgu, Sunderland, Paryżu, Londynie, Marsylii, Amsterdamie. Każdy koncert amerykańskiej artystki to niewątpliwie ogromne wydarzenie. Na wydarzenie w Warszawie przybył prawdziwy tłum gwiazd. Kto się pojawił?

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Warner Bros pochodzą z Polski. Dziś wytwórnia świętuje 100-lecie

Natasza Urbańska bawiła się pod samą sceną

Na koncercie Beyoncé nie mogło zabraknąć Nataszy Urbańskiej, która podobnie jak słynna amerykańska artystka doskonale łączy śpiew z tańcem. Nie da się ukryć, że dla żony Janusza Józefowicza gwiazda jest inspiracją. W przeszłości też sama wykonywała piosenki Amerykanki. Na wspomnianą okazję Natasza Urbańska założyła luźny kombinezon, a całość jej stylizacji dopełniała rzucająca się w oczy srebrna torebka.

Natasza Urbańska
Pod sceną bawiła się Natasza Urbańska
Natasza Urbańska
Źródło: Instagram @nataszaofficial

Jessica Mercedes zaprezentowała układ taneczny

Jessica Mercedes bawiła się na płycie pod sceną tak świetnie, że wraz z koleżankami zaprezentowały własny układ taneczny do jednej z piosenek Beyoncé. Influencerka na tę okazję postawiła na klasyczną czerń. Do oversizowej marynarki z ciemnym topem dobrała wygodne legginsy i sportowe buty.

Jessica Mercedes
Jessica Mercedes zaprezentowała ciekawy układ taneczny
Jessica Mercedes
Źródło: Instagram @jemerced

Olga Bołądź pojawiła się z koleżankami i partnerem

Na zaprezentowanie układu tanecznego z koleżankami zdecydowała się również Olga Bołądź. Wspomniane zaprezentowały swój taniec jednak nie pod sceną, a jeszcze przed wejściem do Stadionu Narodowego. Widać atmosfera była tak rewelacyjna, że udzielała się jeszcze na długo przed rozpoczęciem koncertu. Na innym zdjęciu, które pokazała aktorka na swoim InstaStories zapozowała wraz ze swoim partnerem Jakubem Chruścikowskim.

Olga Bołądź
Olga Bołądź na koncert przybyła z partnerem i koleżankami
Olga Bołądź
Źródło: Instagram @olgaboladz_official

Julia Wieniawa bawiła się w towarzystwie kolegi

Julia Wieniawa zabrała na koncert Beyoncé swojego kolegę. Gwiazda i jej towarzysz podstawili na rzucające się w oczy, a przy tym oryginalne outfity. Artystka do srebrnych błyszczących spodni dobrała top o takim samym kolorze. Całość jej looku dopełniały masywne okulary przeciwsłoneczne.

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa bawiła się w towarzystwie Nikodema Rozbickiego
Julia Wieniawa
Źródło: Instagram @juliawieniawa

Roksana Węgiel zaprezentowała nieziemską stylizację

Roksana Węgiel na koncert Beyoncé postawiła na oryginalny look. Do luźnego czarnego swetra dobrała srebrną biżuterię. Młoda artystka relacjonowała koncert Amerykanki na swoim Instagramie. Widać było, że występy na scenie gwiazdy sprawiają jej ogromną radość. Może zainspiruje się Beyoncé przy okazji któregoś z nowych teledysków?

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel zaprezentowała nieziemską stylizację
Roksana Węgiel
Źródło: Instagram @roxie_wegiel

Paulina Smaszcz i Sonia Bohosiewicz również pojawiły się na koncercie

Oprócz wspomnianych już powyżej gwiazd na koncercie Beyoncé pojawiła się również Paulina Smaszcz i Sonia Bohosiewicz. Pierwsza relacjonowała występ artystki z trybun, druga zaś, że wybiera się na koncert Amerykanki, obwieściła już w drodze do Warszawy, relacjonując swoją podróż w pociągu.

Paulina Smaszcz, Sonia Bohosiewicz
Paulina Smaszcz i Sonia Bohosiewicz również pojawiły się na koncercie Beyonce
Paulina Smaszcz, Sonia Bohosiewicz
Źródło: Instagram @paulina.smaszcz, @soniabohosiewicz

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images / Instagram @jemerced

podziel się:

Pozostałe wiadomości