Hailey Bieber wydała oświadczenie. Nawiązała do kryzysu z Justinem Bieberem

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Źródło: Getty Images
Hailey Bieber zaskoczyła fanów oświadczeniem, które umieściła na swoim instagramowym koncie. Modelka w ten sposób odpowiedziała na liczne plotki, które pojawiły się ostatnio na temat rzekomego kryzysu, którego ma doświadczać w małżeństwie z Justinem Bieberem.

Hailey Bieber jest cenioną modelką, współpracującą z takimi markami jak Jimmy Choo, Victoria's Secret czy Saint Laurent. Prywatnie celebrytka jest małżonką amerykańskiego piosenkarza Justina Biebera. Zakochani wzięli ślub 13 września 2018 roku i chętnie celebrują swoją miłość publicznie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

11022024_SESJAGOGGELBOX_BOMBA_ZWIAZEK
Sylwia Bomba o związku z Grzegorzem Collinsem. Jak popularność wpłynęła na ich relację?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hailey Bieber odcina się od plotek o kryzysie w małżeństwie z Justinem Bieberem

Hailey Bieber skomentowała plotki na temat rzekomego kryzysu małżeńskiego, który według mediów ma przechodzić z Justinem Bieberem. Amerykańskie serwisy plotkarskie zainteresowały się tematem, kiedy ojciec modelki poprosił o modlitwę za zakochanych, ponieważ według niego, ci aktualnie mają problemy.

"Chrześcijanie, proszę, kiedy myślicie o Justinie i Hailey, poświęćcie chwilę, aby ofiarować krótką modlitwę za nich, aby mieli mądrość, ochronę i zbliżyli się do Pana" - napisał Stephen Baldwin.

Hailey Bieber zdecydowała się umieścić na swoim InstaStories wymowne oświadczenie. W jego treści ucięła wszelkie pojawiające się w sieci spekulacje.

"Tylko dla twojej wiadomości. Wszelkie historie i ciągłe anonimowe donosy, które widzę na TikToku, są w 100% nieprawdziwe. Stworzone z powietrza... pochodzą z krainy złudzeń. Wiem, że wygadywanie takich rzeczy może być zabawne, ale wiedzcie, że zawsze są nieprawdziwe. Przepraszam, że to zepsułam" - napisała Hailey Bieber.

Hayiley Bieber zdecydowała się na opublikowanie wymownego oświadczenia
Hayiley Bieber zdecydowała się na opublikowanie wymownego oświadczenia
Źródło: Instagram @haileybieber

Hailey Bieber doświadczyła hejtu ze strony internautów

Jakiś czas temu Hailey Bieber miała do czynienia z przerażającymi atakami ze strony hejterów, którzy atakowali ją przez to, że jest w związku z Justinem Bieberem. Internauci byli zdania, że modelka nieomalże siłą trzyma przy sobie artystę, który według nich powinien być ze swoją byłą partnerką. Nasilenie niepokojących wpisów było na tyle duże, że gwiazda postanowiła poprosić Selenę Gomez o wsparcie. Wokalistka stanęła po stronie koleżanki, apelując o szeroko pojętą życzliwość dla wszystkich. Zadeklarowała także swoje poparcie dla Hailey Bieber.

Modelka zaś w swoim wpisie nie kryła, że obecnie przeżywa jedne z najcięższych chwil w życiu.

"Lubię żartować na temat mojego samopoczucia, bo czasem jest to prostsze niż przyznanie, że przechodzę przez ciężki czas. Jednak będąc szczera, odkąd zaczął się 2023 rok, doświadczyłam jednych z najsmutniejszych i najtrudniejszych momentów w moim dorosłym życiu i – mówiąc delikatnie – mój umysł i moje emocje są bardzo kruche. Wiem, że tak wiele osób czuje się podobnie, więc wiedzcie, że nie jesteście osamotnieni" - zaczęła.

Przy okazji gwiazda zaapelowała do swoich fanów.

"To powiedziawszy, bądźmy wciąż obecni dla siebie nawzajem. Bądźmy przy tych, których kochamy, przy naszych przyjaciołach, rodzinie i przy obcych ludziach. Po prostu dostrzegajmy innych ludzi. Okazujmy sobie nawzajem wsparcie, nawet kiedy jest to trudne. Razem jest nam lepiej" - dodała Hailey Bieber.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości