Znana influencerka prosi fanów o pomoc w odnalezieniu brata. W akcję zaangażowano już policję

Inchidris z bratem
Inchidris z bratem
Źródło: IG/ Getty
Znana influencerka, Inchidris, poinformowała o zaginięciu brata. 16-letni Natan wyszedł z domu w poniedziałek przed południem i dotąd nie wrócił. Dodatkowo nie zabrał telefonu ani dokumentów. Influencerka prosi o pomoc w udostępnianiu informacji o poszukiwaniach.

Gabriela Orzechowska, bardziej znana jako Inchidris, to obecnie jedna z najbardziej popularnych polskich influencerek. Regularnie publikuje na TikToku filmy o tematyce beauty, które trafiają do prawie 900 tysięcy użytkowników. Inchidris aktywnie działa także na YouTube i Instagramie. Mimo że zazwyczaj dzieli się z fanami trikami związanymi z makijażem czy refleksjami na temat nowości kosmetycznych, ostatnio poprosiła o pomoc w zakresie życia prywatnego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

CZT_29_10_23_LEGO_PROKOP
"LEGO Masters" – co czeka widzów w nowym sezonie? 
Olivier Janiak już kolejny raz mógł zobaczyć z bliska zmagania uczestników z kultowymi klockami LEGO. Tym razem jednak nie był gościem specjalnym odcinka, a dziennikarzem prowadzącym rozmowy z jurorami, pasjonatami programu i Erykiem Gorczałem, który bacznie przyglądał się powstającej z klocków LEGO konstrukcji samochodu wyścigowego.  

Inchidris prosi fanów o pomoc

W poniedziałek, na InstaStories, Gabriela Orzechowska poinformowała o zaginięciu swojego brata. Jak tłumaczy, występując przed obiektywem, zazwyczaj unikała tematów rodzinnych, jednak w obliczu trudnej sytuacji zdecydowała się działać publicznie.

"Wierzę w moc internetu i potrzebuję dzisiaj Waszej pomocy. Dzisiaj o 11:00 mój brat Natan Werkowski, który ma 16 lat, wyszedł z domu z Kętrzyna i do tej pory nie wrócił. Wszystko wskazuje na to, że pojechał pociągiem lub autobusem do Poznania. Policja jest powiadomiona" - poinformowała.

Problemem jest zupełny brak kontaktu, bo chłopak nie zabrał ze sobą telefonu.

 "Nie wiemy, w co jest ubrany, ale ma na sobie średni plecak w wojskowe wzory. Wzrost ponad 180 cm, włosy blond krótko obcięte, jasne oczy. Może być bez kurtki. Nie ma przy sobie telefonu ani żadnych dokumentów" -czytamy w InstaStories.

Instagram: zaginiony brat Inchidris
Instagram: zaginiony brat Inchidris
Instagram: Inchidris
Instagram: Inchidris

Inchidris poszukuje zaginionego brata

Inchidris opublikowała kilka zdjęć brata na InstaStories, prosząc każdego, kto go zobaczy, o poinformowanie jej lub policji. Wyraziła również wdzięczność za każdą pomocną informację. Na swoim profilu na TikToku zamieściła krótkie nagranie, przekazując obserwatorom te same informacje co na InstaStories.

W apelu do swoich obserwatorów, Inchidris prosiła o wsparcie w postaci lajków, komentarzy i udostępniania informacji. Wyznała, że bardzo martwi się losem brata i potrzebuje pomocy społeczności internetowej. W kolejnym wpisie na InstaStories influencerka poprosiła również o przesyłanie ewentualnych informacji na temat jej brata do jej męża.

Instagram: Inchidris
Instagram: Inchidris

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: IG/ Getty

podziel się:

Pozostałe wiadomości