Qczaj rozstał się z Tomaszem Nakielskim? Uwagę przyciąga ostatni komentarz trenera

Daniel "Qczaj" Kuczaj
Daniel "Qczaj" Kuczaj
Źródło: MWMEDIA
Qczaj i Tomasz Nakielski się rozstali? W sieci wrze od komentarzy na temat rzekomych problemów, z jakimi panowie mieli mierzyć się w ostatnim czasie. Teorię potwierdza nietypowa cisza na obu instagramowych profilach, dotycząca życia prywatnego. Uwagę przyciąga też ostatni komentarz Qczaja...

Związek Qczaja i Tomasza Nakielskiego to już przeszłość? Jeszcze niedawno panowie regularnie dzielili się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Ostatnio zdecydowanie umilkli, a w sieci od razu pojawiły się spekulacje na temat końca ich relacji. Jaka jest prawda?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Aleksandra Adamska o swojej roli w "Skazanej"

Qczaj i Tomek Nakielski się rozstali?

Daniel "Qczaj" Kuczaj od wielu lat jest znany na rodzimym rynku jako trener z wyjątkowym poczuciem humoru i niespożytą energią. Jego "fit larwy", jak nazywa podopiecznych, niezmiennie licznie gromadzą się wokół jego instagramowego konta. 600 tys. obserwatorów nie tylko korzysta z motywacji i treningowych inspiracji, ale chętnie podgląda też jego życie prywatne. Choć w tym zakresie ostatnio - cisza.

W czerwcu 2022 roku trener oznajmił światu, że jest szczęśliwie zakochany. Wybrankiem okazał się znany tancerz, Tomasz Nakielski. Od tamtej pory panowie chętnie pokazywali się nie tylko w sieci, ale chętnie towarzyszyli sobie wzajemnie na imprezach branżowych. Jednak ostatnimi czasy obaj milczą na swój temat.

Tomasz Nakielski i Quczaj nadal milczą

Czy ta związkowa sielanka dobiegła właśnie końca? Niewykluczone. Już od dłuższego czasu żaden z celebrytów nie podzielił się z fanami wspólną relacją. Obserwatorzy zastanawiają się nad ostatnią wzmianką o Qczaju na instagramowym profilu Tomasza Nakielskiego. To promocja wspólnej linii treningowej obu panów, w której trening rzeźbiący ciało, łączą z tańcem.

Co ciekawe, tancerz nie oznaczył trenera osobiście, a w opisie widnieje jedynie jego konto firmowe. Qczaj jednak zostawił pod nagraniem tajemniczy komentarz. Cisza trwa już dwa tygodnie.

"Mogę wrzucić? Bo wszyscy pytajo 'gdzie jest Tomuś?' To powiem, gdzie jest" - czytamy.

Tancerz na komentarz jednak nie odpowiedział.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości