Izabela Kuna pokazała córkę. Nadia Kurzelewska pojawiała się w telewizji i chciała zostać modelką

Izabela Kuna
Izabela Kuna
Źródło: MWMEDIA
Izabela Kuna pochwaliła się piękną córką. Mało kto pamięta, że Nadia Kurzelewska w przeszłości często towarzyszyła sławnej mamie na różnych eventach z udziałem mediów. Dziewczyna marzyła o karierze modelki. Sprawdźcie, jak dziś wygląda i czym się zajmuje.

Izabela Kuna jest mamą dwójki dzieci. Z małżeństwa z aktorem teatralnym i filmowym Dariuszem Kurzelewskim doczekała się córki Nadii. Aktorka związana jest teraz z lekarzem i dramaturgiem Markiem Modzelewskim, z którym ma syna Stanisława. Chłopiec ma dziś 15 lat, a starsza pociecha gwiazdy to już 28-letnia kobieta.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Nadia Kurzelewska to córka Izabeli Kuny

Izabela Kuna rozstała się z ojcem córki. Już na ślubie czuła, że nie będzie szczęśliwa u boku tego człowieka.

"Wysilałam się i za nic nie widziałam nas razem. Aż się popłakałam. Ludzie myśleli, że ze szczęścia. A ja nie mogłam sobie wyobrazić nas jako starych ludzi. No i się sprawdziło" - opowiedziała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów".

Nadia Kurzelewska w przeszłości próbowała sił w modelingu oraz w aktorstwie. Razem z mamą zagrała w 2014 roku w filmie "Warsaw by night" w reżyserii Natalii Korynckiej-Gruz. Ostatecznie córka Izabeli Kuny w 2017 roku opuściła rodzinny dom i wyjechała do Australii, by kształcić się na Uniwersytecie w Sydney. Studiowała tam sztuki wizualne. Jej prace zostały docenione na kilku wystawach w australijskich miastach. Szkołę ukończyła w 2021 roku.

Izabela Kuna pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Nadią Kurzelewską.

Moja piękna córka
- podpisała zdjęcie aktorka.
Izabela Kuna z córką Nadią
Izabela Kuna z córką Nadią
Źródło: Instagram @iza_kuna

Izabela Kuna o relacji z córką i macierzyństwie

Izabela Kuna w wielu wywiadach podkreślała, że ma bardzo dobrą relację z dziećmi. Wyznała jednak, że dziś jest lepszą matką, niż kiedyś. Córkę urodziła, gdy miała 26 lat. Aktorka po rozstaniu z mężem samodzielnie ją wychowywała.

"Wydaje mi się, że jestem super matką. Myślę też, że dziś jestem lepszą matką, niż byłam kiedyś. Byłam bardzo młoda, kiedy urodziłam moją córkę, dużo się rzeczy za szybko działo. Byłam bardzo zestresowana i przy okazji nadopiekuńcza. Z moją córką byłyśmy same, więc też nie miałam wyjścia" - mówiła w "Twoim Stylu". 

Izabela Kuna bardzo świadomie podeszła do macierzyństwa i starała się być wsparciem, wzorem, rodzicem, ale też przyjacielem dla swojej pociechy. W jednym z wywiadów wyznała, że bardzo kocha córkę i ma nadzieje, że Nadia Kurzelewska czuje jej miłość.

"Jak każda matka, bardzo się martwię o moje dziecko. Myślę, że należę do kategorii mam nadopiekuńczych, co jednak nie przeszkadza mi mieć z córką świetny kontakt. Matki muszą kochać swoje córki, muszą je wspierać, pomagać, być z nimi. Dziewczynki muszą wiedzieć, że ta pierwsza miłość i akceptacja pochodzi od matki. Że to matce przede wszystkim i po pierwsze podoba się jej córka. Jeżeli tego nie ma, jeżeli dziecko tego nie czuje, to jest po zawodach. Matka jest wzorcem. Cieszę się bardzo, że mam córkę. Bardzo ją kocham i mam nadzieję, że ona to wie" - mówiła w jednym z wywiadów dla Plotka.

Poniżej portret Izabeli Kuny i jej partnera Marka Modzelewskiego, który namalowała Nadia Kurzelewska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości