Marcin Hakiel planuje ślub? Jego partnerka zaskoczyła wyznaniem

Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika
Źródło: MWMEDIA
Życie uczuciowe Marcina Hakiela od rozstania z Katarzyną Cichopek nieustannie wzbudza medialne emocje. Gwiazdor jakiś czas temu gościł na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie został zapytany o to, czy kiedyś jeszcze stanie na ślubnym kobiercu. Odpowiedź tancerza zdecydowała się skomentować sama ukochana i nie gryzła się w język.

Przez prawie dwa dekady Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek byli uważani za idealną parę. Tym samym wieści o ich rozstaniu na początku 2022 roku były niemałym zaskoczeniem dla wielu ich fanów. Niedługo po tym wydarzeniu okazało się, że aktorka związała się z Maciejem Kurzajewskim. Tancerz natomiast odnalazł szczęście u boku ukochanej, która nie jest związana ze światem mediów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

280220224_DIUNA_JAKUBIAK_ZWIAZEK
Tomasz Jakubiak o związku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marcin Hakiel planuje ślub?

Mimo że związek Marcina Hakiela i jego partnerki Dominiki trwa zaledwie kilka miesięcy, to zakochani niemal od początku swojej relacji są na ustach wszystkich. Wiele wskazuje na to, że para postanowiła wyjść ze swoim związkiem na kolejny poziom, a najnowsze InstaStories tylko podsycają te przypuszczenia.

Niedawno Marcin Hakiel przyznał, że jego dzieci szybko znalazły wspólny język z Dominiką. Wyznał, że syn świetnie dogaduje się z kobietą ze względu na podobną muzykę, której oboje słuchają. Zaś z córką łączy ją zamiłowanie do mody.

Przeczytaj też: Marcin Hakiel o relacjach jego nowej partnerki z dziećmi. "Nie budujmy, nie wiadomo jakiej historii"

Z najnowszych wpisów zakochanych w sieci możemy wywnioskować, że być może relacja zakochanych znajdzie swój finał na ślubnym kobiercu. Na jednym z ostatnich InstaStories na profilu Dominiki ukazany został fragment rozmowy Marcina Hakiela z Kubą Wojewódzkim, w którym tancerz twierdzi, że nie zamierza ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Dominika skomentowała więc ten fragment słowami krótko, ale dosadnie.

"Rychło w czas" - napisała partnerka tancerza.

Dominka zaskakująco o ślubnych planach z Marcinem Hakielem
Dominka zaskakująco o ślubnych planach z Marcinem Hakielem
Źródło: Instagram

Marcin Hakiel gotowy na powiększenie rodziny?

Marcin Hakiel jakiś czas temu zasugerował, że jest otwarty na pomysł powiększenia swojej rodziny. Tancerz podzielił się zdjęciem z dzieciństwa na swoim instagramowym koncie, na co jego partnerka odpowiedziała udostępniając fotografię z hasztagiem "#chcętakiedziecko".

Marcin Hakiel odpowiedział na to, dodając do udostępnionego posta hasztag "#siępostaram".

Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika poruszają temat powiększenia rodziny na swoich profilach na mediach społecznościowych.

W przeszłości Marcin Hakiel odpowiedział na pytanie jednego z fanów na Instagramie, czy planuje mieć więcej dzieci. Tancerz stwierdził wówczas w języku angielskim: "More kids, more fun" (Więcej dzieci, więcej zabawy).

Marcin Hakiel planuje powiększenie rodziny?
Marcin Hakiel planuje powiększenie rodziny?
Źródło: Instagram @marcinhakiel

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żylła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości