Joanna Opozda o Walentynkach. Spędzi je w męskich objęciach

Joanna Opozda - z kim spędzi Walnetynki?
Joanna Opozda - z kim spędzi Walnetynki?
Źródło: MWMEDIA
Priorytetem w życiu Joanny Opozdy jest obecnie rola samodzielnej mamy. Mały Vincent niedługo będzie obchodził roczek, celebrytka ma więc pełne ręce roboty. To jednak nie znaczy, że w tym roku nie świętuje dnia zakochanych. Wiemy już, co planuje na 14. lutego. Jesteście ciekawi, z kim go spędzi?

W zeszłym roku, w blasku fleszy i ogólnego poruszenia, Joanna Opozda rozstała się z aktorem Antonim Królikowskim. Para zakończyła związek jeszcze przed narodzinami ich wspólnego dziecka. Pomimo trudności, celebrytka musiała wziąć się ostro w garść, bo jej pierwsze matczyne chwile tym baczniej obserwowały zarówno media, jak i fani.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Agnieszka Woźniak-Starak o walentynkach

Z kim Joanna Opozda spędzi Walentynki?

Obiektem zainteresowania fanów jest też, rzecz jasna, obecne życie uczuciowe aktorki. Po ostatnim rozstaniu Joanna Opozda skupiła się bowiem na wychowaniu synka, nie pozostawiając miejsca dla innego mężczyzny. Czy to się zmieniło i aktorka jest już otwarta na nowe uczucie?

"Nie wiem, czy jestem otwarta, czy zamknięta. Nie myślę o tym zupełnie. Jestem bardzo zajęta wychowywaniem Vincenta, on mnie tak pochłania i staram się oddawać mu każdą wolną chwilę" - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Postem.

"Każda chwila" oznacza też w tym przypadku Walentynki. Joanna Opozda spędzi je bowiem w kochających objęciach Vincenta.

Joanna Opozda - czym się teraz zajmuje?

Z trudnej sytuacji połączenia rozstania z porodem Joanna Opozda zdała się wyjść z prawdziwym sukcesem. Co prawda kilka miesięcy po narodzinach Vincenta para dała upust emocjom i ich prywatne przepychanki ujrzały światło dzienne, ale negatywne emocje szybko odeszły w zapomnienie. Samodzielna mama wreszcie cieszy się chwilami spędzonymi z synem, co widać po rozkosznych zdjęciach, jakimi celebrytka dzieli się z obserwującymi jej Instagram.

Joanna Opozda dzieli rolę rodzica z pracą zawodową. Choć jej plany na pierwsze chwile Vincenta były zupełnie inne, sytuacja zmusiła ją do innych rozwiązań. To z kolei wywarło duże wrażenie na jej fankach. Joanna Opozda stałą się dla nich symbolem silnej kobiety i motywacją do działania.

"Chciałabym być motywacją, ale rozumiem, że każda kobieta ma inną psychikę, jest w innej sytuacji. Nie każda samotna mama ma takie możliwości, jakie ja mam, nie każda samotna mama ma taką wspaniałą mamę, jak ja mam. To jest trudna sytuacja, bo samodzielne macierzyństwo nigdy nie jest proste. Ale myślę, że daję radę. To macierzyństwo dodało mi sił. Na początku nie było łatwo. Ale mój synek jest taką motywacją dla mnie. Wszystko, co robię- robię z myślą o nim" - powiedziała w wywiadzie dla "Jastrząb Post".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości