Joanna Opozda podsumowała konflikt z Marcelą Leszczak. Odniosła się do prawdziwych przyjaciół

Joanna Opozda i Marcela Leszczak
Joanna Opozda i Marcela Leszczak
Źródło: Mwmedia
Joanna Opozda w nowym wywiadzie zareagowała na komentarz Marceli Leszczak ocieniający jej macierzyństwo. Partnerka Michała Koterskiego obraziła aktorkę. Joanna Opozda postanowiła uciąć dyskusję na ten temat. Gwiazda zdradziła, czy według niej prawdziwa przyjaźń jest możliwa.

Jakiś czas temu Marcela Leszczak skrytykowała zdjęcia Joanny Opozdy, które wykonali paparazzi, nazywając je ustawką. Kobieta zarzuciła aktorce, że jest mamą "na pokaz". Joanna Opozda wyznała wtedy, że zarzuty modelki są "śmieszne, ale i przerażające". Obie panie znów zabrały głos w sprawie tej ostrej wymiany zdań.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

TEATR_KUSZEWSKI_PRZYJAZNIESM
Kacper Kuszewski o mediach społecznościowych i przyjaźniach w show-biznesie
Kacper Kuszewski o przyjaźniach w show-biznesie. Wierzy w ich szczerość? Wyznał, dlaczego bojkotuje media społecznościowe

Joanna Opozda reaguje na pytanie o Marcelę Leszczak

Joanna Opozda została zapytana o konflikt z Marcelą Leszczak przez reporterkę Jastrząb Post. Aktorka postanowiła zamknąć ten temat raz na zawsze i nie komentować więcej relacji z byłą modelką.

"Nie chcę o tym rozmawiać i dawać temu znowu życia prawdę mówiąc" – odparła.

Jednak gwiazda wyznała, że wierzy w prawdziwą przyjaźń między kobietami i dodała, że ma takie przyjaciółki, które są dla niej jak rodzina. Podkreśliła, że te osoby wspierały ją w kryzysowych sytuacjach. Jonna Opozda wymieniła, co jest dla niej ważne w takiej relacji.

"Wsparcie, zrozumienie, wysłuchanie, bycie ze sobą, życzenie sobie dobrze, wyrozumiałość. Czasami krytyka. I ja też bardzo to cenię w moich przyjaciółkach, że potrafią mi mówić prawdę, gdy np. przesadziłam, gdy im coś opowiem, to potrafią mnie skrytykować. Biorę to sobie do serca i bardzo często mają rację. Nie są takie, że się uśmiechają, a potem pójdą i obrabiają tyłek. Są starsze ode mnie i ja się ich słucham w niektórych kwestiach i dobrze na tym wychodzę. One są dla mnie takim oparciem i mam nadzieję, że ja dla nich również" – podsumowała.

Marcela Leszczak żałuje komentowania macierzyństwa Joanny Opozdy

Marcelina Leszczak również postanowiła ostatecznie wyjaśnić kwestię konfliktu z Joanną Opozda. Partnerka Michała Koterskiego powiedziała na ten temat kilka słów w rozmowie z serwisem Pomponik. Okazało się, że była modelka żałuje, że skrytykowała aktorkę.

"Nie powinno to mieć miejsca. Trochę się zapędziłam w komentarzu. To nie jest niczyja wina. To się wydarzyło, może miało się to wydarzyć. Na pewno nie powinnam pisać takiego komentarza" - przyznała.

Pod koniec października Marcela Leszczak opublikowała na swoim profilu na Instagramie ciekawy post, odnoszący się do jej obserwatorów. Jej słowa zyskały aprobatę fanów.

"Są tacy znajomi na Instagramie, którzy każdego dnia oglądają twoj profil, jednak wcale go nie lubią.. nawet ciebie. Nigdy nie skomentują i nie polubią twojej publikacji, ale cię nie opuszczą w strachu, że nie będą wiedzieć, co robisz... Bez względu z jakiego powodu tu jesteś, cieszę się na twoją obecność" - zwróciła się do internautów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości