Gwiazdy

Joanna Opozda pokazała fragment twarzy synka. "Wielkie oczy po mamie"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Joanna Opozda pokazała twarz Vincenta. Widać, do kogo jest podobny

Joanna Opozda wspaniale odnalazła się w roli mamy. Jest zakochana w swoim synku, co podkreśla przy każdej okazji. Odkąd urodził się Vincent, aktorka dzieli się z fanami swoją nową codziennością. Nie zawsze macierzyństwo jest tak kolorowe, jakby mogło się wydawać. Syn gwiazdy nie daje jej pospać w nocy. Joanna Opozda w końcu odsłoniła twarz malca. Internauci ocenili jego podobieństwo do rodziców.

Joanna Opozda ukrywała twarz dziecka. Za każdym razem zasłaniała buzię chłopczyka emotikoną albo robiła mu zdjęcie od tyłu. Tym razem fani mogli bez problemu zobaczyć, jak wygląda Vincent i do kogo jest podobny.

Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach
Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach Marta Żmuda Trzebiatowska o dzieciach

Joanna Opozda o nieprzespanej nocy z synem. Ewa Minge wspiera aktorkę

Joanna Opozda samodzielnie opiekuje się Vincentem w swoim mieszkaniu. Aktorka wyznała, że jest zmęczona, bo jej synek wymaga teraz szczególnej uwagi i nie przesypia nocy.

Kolejna nieprzespana noc za nami. Mój kochany synek

Pod postem pojawiły się słowa wsparcia od jej znanych przyjaciół.

"Kochanie wpierw nie śpisz, bo trzeba przytulić, później nie śpisz, bo…, a później nie śpisz, bo i tak do końca życia, będąc matką, dzieci zabierają nam trochę snu. Z różnych powodów, ale głównie z powodu naszej miłości i troski o ich życie, szczęście. Ciotka kocha chłopaka" - dodała otuchy Eva Minge.

"Bądź dzielna" - dodał Mateusz Banasiuk.

Joanna Opozda pokazała twarz Vincenta

Aktorka pokazała synka i po raz pierwszy odsłoniła znaczną część jego twarzy. To wystarczyło, aby jej obserwatorzy ocenili, do kogo Vincent jest podobny.

"Jaki pyszczek i te usteczka" - skomentowała zachwycona Sara Boruc.

"Wielkie oczy po mamie i pełne piękne usteczka" - napisała fanka.

"Czysta mamusia" - ocenili inni.

Jakiś czas temu kwestię podobieństwa Vincenta do rodziców oceniła sama Joanna Opozda. Aktorka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa i sama nie mogła uwierzyć, że syn to jej kopia.

Vincent to skóra zdarta z mamusi. Mój synek wygląda identycznie. Nos, usta, kształt buzi i oczu, nawet uszy niesamowite

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości