Gwiazdy

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN". Emocjonujące powitanie widzów

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN" komentują jej fani. Gwiazda stacji TVN współprowadzi program śniadaniowy z Krzysztofem Skórzyńskim. Sprawdźcie, jak prezentowała się podczas rozmów na żywo w studio z zaproszonymi gośćmi. Jakie były pierwsze słowa, które skierowała do widzów? Prezenterka długo zastanawiała się, jak powinna się przywitać.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali w studio "Dzień Dobry TVN" 29 sierpnia 2022. Ich pierwsze wejście na antenę wiązało się z ogromnymi emocjami nie tylko dla nich samych, ale również dla ich fanów, którzy obserwowali, jak poradzą sobie w tej roli.

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest związana ze stacją TVN. Widzowie pokochali ją w programie "Perfekcyjna pani domu". Gwiazda wystąpiła w programach: "Azja Express" i "Iron Majdan" oraz w "Projekt Lady". Prezenterka zastanawiała się, jak powinna przywitać się z widzami programu śniadaniowego.

Długo przygotowywałam się do tego momentu, mocno zastanawiając się, jak najlepiej się z państwem przywitać. Pytałam najlepszych dziennikarzy tego kraju. Mieli świetne pomysły, ale pomyślałam, że powiem wprost z serca. Dzień dobry, strasznie się cieszę, że jestem dzisiaj tu z państwem

Na profilu "Dzień Dobry TVN" na Instagramie pojawiły się pierwsze reakcje widzów.

"Kto obserwuje od lat Małgosię, chyba nie miał wątpliwości, że sobie poradzi" - oceniła fanka Małgorzaty Rozenek-Majdan.

"Pani Gosia wykształcona, wszechstronna, ambitna... Wie, o czym mówi. Tak, tak stop hejterom! Jeszcze się rozkręci. Pan Krzysztof również wszechstronny" - komentują widzowie.

"Trzymam kciuki. Rokujecie na fajny duet" - dodał ktoś jeszcze.

A Wy jak oceniacie pierwsze chwile Małgorzaty Rozenek-Majdan w roli współprowadzącej "Dzień Dobry TVN"?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan o propozycji prowadzenia "Dzień Dobry TVN"

Nowa para prowadzących "Dzień Dobry TVN" znała się już wcześniej. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński poznali się na prywatnej imprezie. Okazało się, że dziennikarz miał okazję śpiewać z Radosławem Majdanem. Opowiedział nam o szczegółach tego spotkania. Zobacz TUTAJ. Agnieszka Woźniak-Starak ma dla swojej nowej koleżanki z pracy ważną radę. Gwiazda podkreśla, że najważniejsze w prowadzeniu tego typu programu jest odpowiednie przygotowanie i wiedza. Na to szczególnie będzie musiała zwrócić uwagę Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej ekranowy partner Krzysztof Skórzyński.

Żona Radosława Majdana nie ukrywa tego, że jej nowa telewizyjna rola jest spełnieniem jej zawodowych marzeń. Właśnie takiego wyzwania jeszcze jej brakowało.

Byłam najwierniejszą fanką "Dzień Dobry TVN" od samych początków. Patrzyłam na was, budziłam się z wami i razem z wami rozpoczynałam dzień. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt, że będę mogła dołączyć do tego niesamowitego zespołu i razem z Krzysztofem obiecujemy, że zrobimy wszystko, żebyście się państwo cieszyli z tego wyboru

Sprawdźcie, jak wyglądało oficjalne przedstawienie nowej pary prowadzących "Dzień Dobry TVN" podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości