Julia Wieniawa olśniła w Cannes. Zachwyciła odważną kreacją

Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
Źródło: Getty Images
Julia Wieniawa zachwyciła zebranych na 77. Festiwalu Filmowym w Cannes. Gwiazda olśniła niesamowitą stylizacją, która przyciągała wzrok zebranych. Mocnym akcentem sukni aktorki było głębokie a przy tym odważne rozcięcie.

Julia Wieniawa to artystka o wielu talentach, rozpoznawalna zarówno ze swojej pracy aktorskiej, jak i muzycznej. Jej pierwszy album "Omamy" został ciepło przyjęty przez publiczność, a także zdobył uznanie krytyków.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

15012024_MAMTALENT_WIENIAWA_KONTROLA
Julia Wieniawa wyznała, co ją najbardziej "spala". Wspomniała o wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Julia Wieniawa zachwyciła kreacją

Julia Wieniawa olśniła swoją obecnością i stylizacją na czerwonym dywanie podczas 77. Festiwalu Filmowego w Cannes, stając się jednym, z najjaśniejszych punktów tego wydarzenia.

Gwiazda pojawiła się na uroczystej premierze filmu Yorgosa Lanthimosa, "Rodzaje życzliwości" u boku takich ikon kina jak Emma Stone czy Demi Moore. Film dziewięciokrotnie nominowany do Oscara był jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu tegorocznego festiwalu.

Julia Wieniawa, przygotowując się na to wielkie filmowe wydarzeni,e zdecydowała się na wybór niezwykle eleganckiej, a jednocześnie imponującej jasnozielonej długiej sukni.

Kreacja, którą wybrała artystka, zachwyciła obecnych na wydarzeniu. Głównym elementem, który przyciągał wzrok, było odważne rozcięcie, które dodawało sukni nieco pikantnego charakteru. Kreacja w tym kolorze dodatkowo doskonale podkreśliła naturalne piękno aktorki, a także pozwoliła jej się wyróżnić na tle innych gwiazd.

Julia Wieniawa zachwyciła odważną kreacją
Julia Wieniawa zachwyciła odważną kreacją
Źródło: Getty Images
Kreacja Julii Wieniawy miała odważne rozcięcie
Kreacja Julii Wieniawy miała odważne rozcięcie
Źródło: Getty Images

Julia Wieniawa o związku na odległość

Niedawno Nikodem Rozbicki rozpoczął nowy etap swojego życia, decydując się na podjęcie studiów w Stanach Zjednoczonych. W Polsce pozostawił swoją partnerkę — Julię Wieniawę, która jest aktualnie zajęta pracą nad nowymi przedsięwzięciami. Możemy ją zobaczyć między innymi jako jurorkę w programie "Mam Talent!".

Reporterka portalu Pudelek próbowała dowiedzieć się czegoś więcej od Julii Wieniawy na temat jej związku na odległość z Nikodemem Rozbickim. Jednak po usłyszeniu pytania gwiazda stanowczo stwierdziła, że nie zamierza rozmawiać o swoim życiu prywatnym.

"To ma swoje plusy i minusy. I na tym bym skończyła" - powiedziała.

Mimo to Julia Wieniawa uspokoiła media i fanów, zapewniając, że w jej związku nie ma żadnych problemów.

"Wszystko jest dobrze" - uspokoiła reporterkę gwiazda.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości