Justyna Kowalczyk pokazała archiwalne zdjęcie z mężem. Kadr chwyta za serce

Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
Kacper Tekieli, Justyna Kowalczyk
Źródło: MW MEDIA
Justyna Kowalczyk opublikowała wzruszające zdjęcie z mężem, 10 miesięcy po jego tragicznej śmierci w szwajcarskich Alpach. Kacper Tekieli na fotografii uśmiecha się do aparatu i jest obejmowany przez ukochaną żonę. Widać, że małżonkowie byli ze sobą bardzo szczęśliwi.

Justyna Kowalczyk prawie rok temu została wdową. Jej mąż Kacper Tekieli zginął tragicznie 17 maja 2023 roku niedługo po tym, jak zdobył szczyt góry Jungfrau. Miał zaledwie 38 lat. Justyna Kowalczyk do tej pory przechodzi żałobę po stracie ukochanego, jednak stara się być silna dla ich wspólnego dziecka, syna Hugo. Sportsmenka od czasu do czasu wspomina męża w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Historia miłości Justyny Kowalczyk i Kacpra Tekieli. Dzielili pasję do gór i wspinaczki

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Zmarli młodo
Polskie gwiazdy, które zmarły młodo. Odeszli niespodziewanie
Źródło: MWMEDIA, Facebook, Wikimedia Commons, screen Youtube

Justyna Kowalczyk pokazała archiwalne zdjęcie z Kacprem Tekielim

Justyna Kowalczyk nigdy nie ukrywała, że Kacper Tekieli był miłością jej życia. Para dzieliła wspólne zainteresowania, szczególnie w kwestiach górskich wspinaczek. Gdy alpinista wyjechał do Szwajcarii, by zdobywać tamtejsze czterotysięczniki, Justyna Kowalczyk i ich syn Hugo pojechali wraz z nim. Kacper Tekieli jeszcze ze szczytu Jungfrau wysłał do ukochanej wiadomość. Niestety w trakcie powrotu, zabrała go lawina. Ciało męża polskiej sportsmenki odnaleziono na drugi dzień.

Polecamy: Życie nie oszczędzało Justyny Kowalczyk. Przeszła przez depresję i poronienie

Justyna Kowalczyk bardzo długo nie zabierała głosu po tragedii, jaka ją spotkała. W końcu jednak wróciła na media społecznościowe, gdzie od czasu do czasu publikuje zdjęcia. Medalistka olimpijska przeważnie pokazuje wspinaczki po górach w towarzystwie synka, co dedykuje zmarłemu mężowi.

Teraz chwilę przed pierwszą rocznicą śmierci Kacpra Tekielego, dokładnie 10 miesięcy po tragedii w Alpach, Justyna Kowalczyk pokazała romantyczny, archiwalny kadr z ukochanym. Para zapozowała w sportowych strojach na tle jednego z góralskich domków. Zakochani byli uśmiechnięci od ucha do ucha i nie da się ukryć, że byli wówczas bardzo szczęśliwi. Justyna Kowalczyk na zdjęciu obejmowała Kacpra Tekielego. Sportsmenka wyłączyła możliwość komentowania wpisu. Dodała do postu jedynie krótki opis: "#10months".

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli doczekali się wspólnego dziecka

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub we wrześniu 2020 roku w tajemnicy przed mediami. Rok później przyszedł ich syn Hugo. Podczas pogrzebu Kacpra Tekielego Justyna Kowalczyk przyznała, że nigdy z mężem nie unikali rozmów o śmierci, zapewniła też, że wychowa chłopca na "tak wspaniałego człowieka, jakim był Kacper". Dodała także, że zdążyła się pożegnać z ukochanym.

Hugo pojawił się na świecie dlatego, że mój kochany mąż był pewien, że nie tylko dam sobie w każdej sytuacji radę, ale i na ile się da, zrekompensuje stratę
- napisała w treści mowy pogrzebowej Justyna Kowalczyk.

Polska multimedalistka nie ukrywała, że Kacper Tekieli bardzo się zmienił, gdy Hugo przyszedł na świat: wolał więcej czasu spędzać z rodziną i dużo rzadkiej wspinał się na kolejne szczyty. Bez gór nie potrafił jednak żyć, co doskonale rozumiała Justyna Kowalczyk. Przyznała, że bez swojej pasji jej ukochany nie byłby tak wspaniałym człowiekiem. Para była świadoma zagrożenia, jakie niesie za sobą wspinaczka. Małżeństwo nie uciekało od rozmów od śmierci.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości