Konflikt braci Cugowskich. Krzysztof Cugowski nie może zrozumieć decyzji synów

Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy
Krzysztof, Piotr i Wojciech Cugowscy
Źródło: MWMEDIA
Krzysztof Cugowski udzielił niedawno nowego wywiadu. Były lider zespołu Budka Suflera otwarcie poruszył temat konfliktu swoich synów — Wojciecha i Piotra. Przy okazji podzielił się swoją refleksją na ten temat.

Krzysztof Cugowski to doświadczony polski muzyk znany przede wszystkim jako wieloletni lider popularnego zespołu Budka Suflera, z którym w trakcie swojej kariery stworzył masę niezapomnianych przebojów. Krzysztof Cugowski poza byciem znakomitym muzykiem jest również mężem Joanny Cugowskiej, z którą ma syna Krzysztofa. Zakochani są razem już od ponad trzech dekad. Pierwszą żoną muzyka była Małgorzata Cugowska, z którą ma dwóch synów: Wojciecha oraz Piotra.

Resztę artykułu przeczytasz od materiałem wideo:

19082023_NASIWMUDNURACH_COLLINSOWIE_RELACJA
Bracia Collins szczerze o tym, jak się dogadują. Mówią, co miało wpływ na ich relację
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Cugowski o rozłamie w zespole synów

Rodzina Cugowskich od wielu lat związana jest z muzyką. Krzysztof Cugowski przekazał swoją pasję do muzyki synom — Wojtkowi i Piotrowi Cugowskim. Znani bracia w krótkim czasie stworzyli zespół, a ich kariera muzyczna zaczynała nabierać tempa.

Ostatnio jednak plotki o rodzinnych konfliktach przysłoniły muzyczne sukcesy znanych krewnych. W niedawnej rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady Krzysztof Cugowski przyznał, że jego synowie są aktualnie poróżnieni. Były członek zespołu Budka Suflera wyznał, że nie jest w stanie zrozumieć ich decyzji o zakończeniu muzycznej współpracy.

"Do dziś nie rozumiem tej decyzji. Oni podjęli ją bez żadnego specjalnego powodu i to w momencie, gdy ich kariera zaczęła nabierać tempa. Ja przecież z nimi przez trzy lata koncertowałem. Wszystko zapowiadało się świetnie. Przed nimi były wspaniałe perspektywy. Niestety, miesiąc po tym, jak zakończyliśmy nasz projekt Cugowscy, dowiedziałem się, że oni się rozchodzą. Mamy wspólnego menedżera, więc obaj namawialiśmy ich, by zmienili zdanie. Nic to jednak nie dało. Poróżnili się nie tylko zawodowo, ale też prywatnie. Ubolewam nad tym. To dla mnie przykre i bolesne. Wiem, że zrobili ogromny błąd. Razem mogliby zdziałać zdecydowanie więcej" - powiedział.

Krzysztof Cugowski martwi się o synów
Krzysztof Cugowski martwi się o synów
Źródło: MWMEDIA

Krzysztof Cugowski o najmłodszym synu

W ubiegłym roku Krzysztof Cugowski junior znany jako Chris Cugowski obchodził swoje 25 urodziny. Krzysztof Cugowski powitał na świecie swojego trzeciego syna 18 lipca 1998 roku. Mężczyzna podobnie jak jego starsi bracia już od najmłodszych lat podążał podobną do ojca artystyczną drogą.

Muzyka to jedno z jego zainteresowań, ale drugie jest aktorstwo, które poznawał podczas studiów w Wielkiej Brytanii. W wywiadzie, którego jakiś czas temu udzielił Krzysztof Cugowski, dowiedzieliśmy się, że to właśnie ta dziedzina obecnie bardziej fascynuje jego syna. Jakie ostatecznie zainteresowanie wybierze artysta? Jego ojciec nie chce mu narzucać swojego zdania.

"Gra w różnych miejscach, ale coś trzeba robić. Może to nie jest tak, jak sobie to wymarzył. Ale niestety pandemia bardzo mu wszystko skomplikowała i wywróciła do góry nogami. Więc teraz w jakiś sposób realizuje swój plan B. Zobaczymy, jak to się wszystko ułoży i miejmy nadzieje, że wróci do planu A. Teraz muzykuje i kompletuje piosenki na swoją płytę. Nie zależy to jednak ode mnie. Ja się tylko mogę temu przyglądać" - wyznał Krzysztof Cugowski w rozmowie z "Faktem".

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości