Karetki pod królewską rezydencją! Nowe doniesienia na temat księżnej Kate

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images
Nowe doniesienia na temat księżnej Kate. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać karetki na sygnale w asyście policji. Konwój wyjechał z okolic królewskiej posiadłości Sandringham, a następnie ruszył w stronę szpitala. Internauci nie mają wątpliwości, że mogło chodzić o zdrowie Kate Middleton.

Księżna Kate nie była widziana publicznie aż od grudnia 2023 roku. W połowie stycznia Pałac Kensington poinformował, że księżna Walii przeszła "planowaną operację brzucha" i wróci do wykonywania obowiązków w okolicach Wielkanocy. Królewscy rzecznicy nic jednak więcej nie ujawnili, co sprawiło, że w sieci zaczęły pojawiać się rozmaite teorie spiskowe na temat tego, co naprawdę może dolegać żonie księcia Williama. Według niektórych teorii Kate Middleton: ma być w kolejnej ciąży, ma być utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, mogła przejść zabieg usunięcia macicy lub... być może przechodzi załamanie nerwowe po kolejnej rzekomej zdradzie męża.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Film Royalsi
Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Karetki na sygnale wyjechały spod królewskiej posiadłości

Cały świat zadaje sobie pytanie, co dzieje się z księżną Kate? Oliwy do ognia plotek dolał sam Pałac Kensington, który opublikował zdjęcie księżnej Walii w towarzystwie trójki jej dzieci. Szybko okazało się jednak, że fotografia została zmodyfikowana i przerobiona. Nigdy nie pokazano oryginalnego kadru. Niedawno wyszło też na jaw, że pracownicy Kate Middleton nie widzieli jej od kilku miesięcy i dostali całkowity zakaz kontaktu z przyszłą królową.

Nic więc dziwnego, że internauci przeprowadzają "śledztwo" w tej sprawie na własną rękę. Fani rodziny królewskiej wpadli właśnie na niepokojący trop. Księżna Kate była bowiem ostatni raz widziana publicznie dokładnie 25 grudnia 2023 roku w kościele św. Marii Magdaleny w Sandringham, podczas mszy bożonarodzeniowej. Kilka dni potem niedaleko rezydencji księżnej i księcia Walii były widziane karetki na sygnale.

Do sieci trafiło nagranie, które zostało zrobione 28 grudnia 2023 roku. Widzimy na nim przejazd policji oraz karetek na sygnale, które wyjeżdżają z okolic posiadłości w Sandringham. Konwój wyruszył do Szpitala Pamięci Króla Edwarda VII. Niektórzy internauci uważają, że to właśnie wtedy księżna Kate najprawdopodobniej poczuła się gorzej.

Gdzie obecnie przebywa księżna Kate?

Głos w sprawie tajemniczego zniknięcia księżnej Kate zabrał były kamerdyner księżnej Diany, który wyjaśnił, gdzie według stanu jego wiedzy, przebywa obecnie żona księcia Williama. Mężczyzna zapewnił, że przyszła królowa jest pod najlepszą opieką, jednak póki co nie chce się dzielić informacjami na temat swojego stanu zdrowia z poddanymi.  Paul Burrell w rozmowie z "News Nation" przy okazji nawiązał do internetowych plotek i teorii spiskowych.

"Nie jest 'pochowana' pod patio ani pod kwitnącym drzewem w ogrodzieObecnie przebywa w Norfolk, gdzie wypoczywa otoczona rodziną, dziećmi i zamierza tam zostać aż do Wielkanocy" - mówił.

Dodał, że książę William stara się chronić prywatność ukochanej oraz jego rodziny w tym trudnym dla nich czasie. Wszystko przez przykre doświadczenia z zainteresowaniem mediów księżną Dianą.

"William zaciekle chroni swoją rodzinę, żonę i dzieci, i dlatego nie otrzymujecie wielu odpowiedzi. Nie widzi potrzeby, dlaczego miałby odpowiadać przed światową prasą. Spójrzcie, co stało się z księżną Dianą. William próbuje więc trzymać wszystko w tajemnicy, jednak ukrywając to, tworzą się spekulacje" - tłumaczył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości