Gwiazdy

Justyna Wasilewska o ukochanej. "Najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną"

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Justyna Wasilewska dokonała coming outu.

Justyna Wasilewska to aktorka znana z głównej roli w serialu "Nieobecni". 36-latka w ostatnim wywiadzie zdobyła się na osobiste wyznanie. Gwiazda dokonała coming outu i opublikowała też zdjęcie z dziewczyną. Tak uczciła Miesiąc Dumy osób LGBT+.

Justyna Wasilewska udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Pani". Fragment ukazał się w serwisie "Twój Styl". Aktorka przyznała, że ma dziewczynę. Pochwaliła się też wspólnym zdjęciem na Instagramie.

Justyna Wasilewska dokonała coming outu

Czerwiec to Miesiąc Dumy dla całej społeczności LGBT+. W tym szczególnym czasie wiele gwiazd postanawia dokonać coming outu i walczyć o prawo do miłości do osoby tej samej płci. Niedawno popularna dziennikarka TVN24 Marta Warchoł wyznała, że się zaręczyła. Teraz Justyna Wasilewska postanowiła opowiedzieć o swojej ukochanej.

Aktorka niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Teraz postanowiła jednak zrobić wyjątek. W wywiadzie udzielonym "Pani" opowiedziała co nieco o swoim dzieciństwie we Wrocławiu, a także o tym, jak lubi spędzać wolny czas...

"Po latach bycia z ludźmi, częściej spełniając ich oczekiwania niż realizując własne, wreszcie zrozumiałam, że dobrze się czuję, kiedy jestem sama. Wtedy ładuję akumulatory. Chodzę do lasu na spacery z psem Staszkiem. Lubię jeść coś dobrego i jestem coraz lepsza w gotowaniu. Dostałam czytnik – zawsze chciałam mieć wszystkie książki przy sobie. Co jeszcze? Lubię spotkania z ludźmi, przytulanie i inne rzeczy, ale najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną.." - powiedziała Justyna Wasilewska zapytana o sposoby na celebrowanie życia.

Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską
Spot kampanii społecznej Playera i fundacji ITAKA z Justyną Wasilewską

Justyna Wasilewska na zdjęciu z dziewczyną

Miesiąc Dumy dodał skrzydeł Justynie Wasilewskiej. Aktorka pokazała swoją partnerkę w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała piękne zdjęcie:

"Miłość i brzoskwinia. #pridemonth #loveislove" - napisała.

Pod zdjęciem fani umieścili mnóstwo pochlebnych komentarzy.

"Niech miłości i brzoskwiń Wam nie zabraknie" - napisała aktorka Jowita Budnik, która wspiera społeczność LGBT+ w Polsce.

Justyna Wasilewska w serialu "Nieobecni"

Justyna Wasilewska urodziła się 28 listopada 1985 roku we Wrocławiu. Jest absolwentką PWSFTviT w Łodzi. Występowała w teatrach w Łodzi i Krakowie, a od roku 2014 jest aktorką teatru TR Warszawa.

"Nieobecni": Justyna Wasilewska - Mila Gajda
"Nieobecni": Justyna Wasilewska - Mila Gajda Źródło: TVN

Widzowie telewizji TVN kojarzą 36-latkę z roli Mili Gajdy w serialu "Nieobecni". Produkcja miała premierę telewizji TVN w październiku 2021 roku. Wcześniej dostępna był tylko na Playerze. Od 10 maja 2022 w serwisie player.pl można oglądać drugi sezon "Nieobecnych".

Drugi sezon "Nieobecnych" jest jeszcze bardziej zawiły i tajemniczy niż poprzedni. Koncentruje się na losach komisarz Elżbiety Zawady, która rusza tropem zaginionej przed piętnastu laty córki. W rolach głównych oprócz Justyny Wasilewskiej występują także Danuta Stenka i Piotr Głowacki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości