Karolina Pisarek otworzyła się na temat ciąży. "Roger ma inne zdanie"

Karolina Pisarek otworzyła się na temat ciąży
Karolina Pisarek otworzyła się na temat ciąży
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Karolina Pisarek w najnowszym wywiadzie zdradziła, czy chciałaby już zostać mamą. Okazuje się, że temat ciąży modelki ostatnio w jej domu gości bardzo często. Gwiazda przyznała, że myśli o planowaniu dziecka zupełnie inaczej niż jej świeżo upieczony mąż.

Karolina Pisarek pod koniec czerwca wyszła za mąż za Rogera Sallę i nie ukrywa, że obecnie trwa najlepszy okres w jej życiu. Modelka głośno mówi o miłości do męża, z którym niedawno wróciła z podróży poślubnej na egzotycznych wyspach Bora Bora. Para wcześniej kupiła też pierwszy, wspólny dom oraz psa Simbę, który szybko stał się ich oczkiem w głowie. Gwiazda bardzo zaangażowała się bowiem w budowę swojej rodziny i coraz więcej osób zaczyna ją pytać, czy w najbliższej przyszłości chciałaby także zostać mamą.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Karolina Pisarek o powiększeniu rodziny i planowaniu ciąży

Karolina Pisarek na razie nie myśli o zostaniu mamą. Modelka chce wykorzystać swoje najlepsze lata i skupić się na karierze. Przyznała, że w ciążę najchętniej by zaszła dopiero koło 2027 roku, jednak jej mąż chciałby zostać ojcem nawet już teraz.

"Może za 5 lat. Ja od samego początku mojej kariery kułam żelazo, póki gorące i uważałam, że trzeba brać okazję, kiedy się ją dostaje i ją wykorzystać. Natomiast rzeczywiście, w naszym domu trwa debata kiedy. Natomiast nie szybciej niż cztery lata moim zdaniem, Roger ma inne zdanie" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Postem.

Wyjaśniła też, dlaczego chce jeszcze poczekać z powiększaniem rodziny.

"Ja chcę jeszcze pobyć młoda. Polatać, popracować. Kiedy masz dziecko to już zobowiązanie. Chcesz poświęcić temu czas. Nie wykluczam, że można być businesswomen i mamą, ale jeszcze nie teraz" - dodała.

gessler (1)
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ślub Karoliny Pisarek był najgłośniejszym wydarzeniem tego roku

Karolina Pisarek i Roger Salla poznali się rok temu przez wspólnego znajomego, który zaaranżował ich spotkanie. Para od początku poczuła, że jest sobie przeznaczona: oboje uczęszczali na zajęcia z boksu, mieli takie same zainteresowania, a nawet lubili takie same kolory. Ich relacja szybko weszła na wyższy poziom i podczas wakacji w ubiegłym roku ukochany modelki oświadczył się na Malediwach po kilku miesiącach znajomości. Narzeczeni od razu zaczęli planować ślub, który odbył się półtora miesiąca temu. Przygotowaniom do uroczystości towarzyszyły kamery "Dzień Dobry TVN", a samo wydarzenie szybko zostało okrzyknięte najgłośniejszym w kraju.

Roger Salla to syn polskiego przedsiębiorcy, którego majątek jest wyceniany na miliony złotych. Mężczyzna chciał jednak samodzielnie sfinansować wesele, którego koszta opiewały na około 500 tysięcy złotych. Młoda para zaprosiła 200 gości, którzy byli dla nich bardzo hojni. Karolina Pisarek zdradziła bowiem, że w kopertach potrafili znaleźć nawet po 20 tysięcy złotych, a największy ślubny przelew, jaki otrzymali, wyniósł aż 100 tysięcy złotych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości