Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje. 35-latka osierociła dwójkę dzieci

Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje. 35-latka osierociła dwójkę dzieci
Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje. 35-latka osierociła dwójkę dzieci
Źródło: Getty Images/TVN
Zmarła Karolina Sztafa. Była uczestniczką drugiej edycji "Big Brothera" reaktywowanego po latach przez stację TVN7. Miała 35 lat. Osierociła dwie małe córeczki.

Karolina Sztafa poznaliśmy w 2019 roku. Wystąpiła w programie "Big Brother" emitowanym na antenie TVN7. Była uczestniczka reality show zmarła nagle.

Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje

O śmierci Karoliny Sztafy poinformowała Anna Klimpel, która także brała udział w "Big Brotherze". Kobiety poznały się w domu Wielkiego Brata.

"Z całego serca współczuję jej bliskim i rodzinie. Spoczywaj w spokoju, Karola. Całe szczęście, że zdążyłaś odpuścić przeszłość i brałaś od życia jak najwięcej tu i teraz. Na pewno byłaś cudowną mamą. R.I.P." - napisała na Instagramie.

"Z pewnością chciałaby, aby każdy ją zapamiętał uśmiechniętą i z makijażem. Lubiła świecić i przyciągać uwagę" - dodała Anna Klimpel.

Nie wiadomo dokładnie, jaka była przyczyna śmierci 35-latki. Anna Klimpel stwierdziła, że Karolinę Sztafę "zabrała choroba".

"Nie zadawajcie mi, proszę, pytań na ten temat. Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pomódlcie się za Karolinę" - zaapelowała była uczestniczka programu "Big Brother".

Uczestnicy "Big Brothera" żegnają Karolinę Sztafę

Karolinę Sztafę pożegnali także inni uczestnicy drugiej edycji "Big Brothera".

"Odpoczywaj w spokoju... przed nowym, kolejnym, pięknym wcieleniem" - napisał na swoim Instagramie Kamil Lemieszewski. zwycięzca show TVN7.

"Jeszcze 3 lata temu kwitłaś, Lady in red. Spoczywaj w pokoju" - napisała z kolei Ewa Kępys.

26102022_MONTAZOWKA_ZMARLI2022_POLSKIE
Artyści, którzy odeszli w 2022 roku
Polscy artyści, gwiazdy i znane osobistości które odeszły w 2022 roku

Karolina Sztafa z "Big Brothera" nie żyje - kim była?

Karolina Sztafa studiowała pedagogikę na kierunku resocjalizacji. Pracowała także jako selekcjonerka w klubie. Razem z mężem Łukaszem wychowywała dwie córeczki: 9-letnią Wiktorię i 12-letnią Weronikę. W 2019 roku wzięła udział w programie "Big Brother", w którym podzieliła się traumatycznymi wydarzeniami z dzieciństwa, m.in. opowiedziała o chorobie alkoholowej ojca.

Karolina Sztafa w domu Wielkiego Brata często popadała w konflikty z innymi uczestnikami. Po opuszczeniu programu musiała zmierzyć się z falą hejtu ze strony widzów i internautów.

"Wybucham, gdy widzę głupich ludzi. Głupich, czyli takich, którzy nie mają własnego zdania i ślepo podążają za innymi" - mówiła w rozmowę z "Vivą!".

W zmierzeniu się z krytyką pomógł jej mąż.

"Zgłaszając się do tego programu, mój mąż powiedział mi, że spotkam się z ogromnym niezrozumieniem. Zdawałam sobie z tego sprawę, bo nigdy nie można było przejść obok mnie obojętnie. Faktycznie jest tak w moim życiu, że albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Jest mi z tym dobrze" - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Jeżeli przechodzisz żałobę po stracie bliskiej osoby i potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze specjalistą. Po drugiej stronie słuchawki dyżurują psycholodzy i inni specjaliści, którzy wesprą Cię rozmową i pomogą wyjść z kryzysu.

 • 800 108 108 Nagle Sami - wsparcie dla osób po stracie bliskich i będących w żałobie – pon. -pt. 14.00-20.00
  • 800 111 123 Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie – pon. -pt. 12.00-18.00
   Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
   Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

   Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

   Czytaj też:

   Autor: Kamila Jamrożek

   Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/TVN

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości