Kasia Kowalska powiedziała, jak udaje jej się zachować dobrą formę. Zaskoczeni?

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Źródło: MWMEDIA
Kasia Kowalska w ubiegłym roku świętowała 30-lecie kariery muzycznej. Fani piosenkarki od lat zastanawiają się, jak gwieździe udaje się utrzymać tak dobrą formę mimo wielu obowiązków. Artystka w najnowszym wywiadzie wyznała, że sposób na zachowanie dobrej kondycji jest bardzo prosty. Zobaczcie, co powiedziała.

Kasia Kowalska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Jej utwory takie jak m.in. "Spowiedź", "To, co dobre", "Antidotum", "Bezpowrotnie" czy "Widzę twoją twarz" na zawsze wpisały się na listę ponadczasowych polskich ballad. Katarzyna Kowalska w latach 90. XX wieku związała się z muzykiem Kostkiem Joriadisem, z którym doczekała się córki Aleksandry.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZTSESJA_OSTASZEWSKA_SYLWETKAWEGE
Maja Ostaszewska o diecie i dbaniu o sylwetkę. Jaki ma przepis?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kasia Kowalska miała burzliwe życie uczuciowe

Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a w ubiegłym roku w podcaście "Tak mamy!" Kasia Kowalska powiedziała, jak bardzo związek z ojcem jej córki był toksyczny. Wyznała, że muzyk namawiał ją do aborcji.

"To była moja decyzja, że dziecko zachowam. Przez cały początek ciąży musiałam ją ukrywać, bo mój partner [...] nie nazwałabym go partnerem, tylko zwykłym gnojkiem, kazał mi to ukrywać. [...] nie mogłam o tym nikomu powiedzieć, byłam zastraszona" – mówiła.

Kasia Kowalska powiedziała też, że z problemów zwierzyła się swojej wizażystce. Po rozmowie z nią postanowiła przeciwstawić się toksycznemu partnerowi i urodzić dziecko. Artystka sama wychowała córkę. Po kilku latach związała się z perkusistą Marcinem Ułanowskim, z którym w 2008 r. powitała na świecie syna Ignacego.

Związek muzyków nie przetrwał próby czasu, a ostatnio Kasia Kowalska potwierdziła doniesienia o nowej relacji.

"Jestem bardzo szczęśliwa. Ale nic więcej nie będę mówić, bo po co w tym wszystkim dłubać. To lepiej zachować dla siebie. [...] Jest przystojny dla mnie, ale na tym etapie, czy to jest najważniejsze? Ja powiem tak, i to będzie największy komplement. Bardzo żałuję, że mój tata nie zdążył go poznać. Myślę, że bardzo by się polubili" - powiedziała.

Kasia Kowalska o zachowaniu dobrej kondycji

W ubiegłym roku Kasia Kowalska świętowała 30-lecie twórczości. Fani nadal nie mogą wyjść z podziwu, jak artystce udaje się przez tyle lat zachowywać tak dobrą kondycję. W ostatnim wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" Kasia Kowalska powiedziała, jaki jest jej złoty środek.

"Pieski dbają o moją kondycję, bo jakąś kondycję trzeba zachować. Trzy bądź cztery razy dziennie zasuwam na spacerki z pieskami. Oczywiście padło na mnie " - wyznała.

Kasia Kowalska nie ukrywa, że to ruch przyczynia się do utrzymania dobrej kondycji, nie tylko fizycznej, ale również psychicznej.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości