Katarzyna Bosacka pierwszy raz zwróciła się do fanów. Wspomniała o ciężkich chwilach

Katarzyna Bosacka pierwszy raz od rozstania zabrała głos
Katarzyna Bosacka pierwszy raz od rozstania zabrała głos
Źródło: MWMEDIA
Na początku sierpnia w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu Katarzyny i Marcina Bosackich. Niedługo później małżeństwo potwierdziło te informacje, a teraz dziennikarka pierwszy raz od tego czasu zabrała głos na Instagramie. Zwróciła się do fanów.

Katarzyna Bosacka jest z wykształcenia polonistką. Pod koniec lat 90. rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała w "Gazecie Wyborczej" i "Wysokich Obcasach". Dziś prowadzi kanał EkoBosacka w serwisie YouTube i uczy Polaków ekologicznego życia. Dziennikarka jest współautorką wielu programów, np. "Wiem, co jem", "Wiem, co kupuję", "O, matko!", "Co nas truje?", czy "Gwiazdy od kuchni".

Resztę artykułu przeczytasz po materiale wideo:

TOPMODEL_KRUPA_MILOSC
"Top Model". Joanna Krupa o miłości. Czy da szansę nowemu uczuciu?
Joanna Krupa ma za sobą wyjątkowo trudny czas. Rozstała się z mężem Douglasem Nunesem, z którym doczekała się ukochanej córki. Mimo to modelka nie przekreśla szansy na kolejną miłość. Jak przyznaje w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą, nie postrzega ostatnich wydarzeń w kategorii porażki i z odwagą patrzy w przyszłość.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna i Marcin Bosaccy rozwodzą się

W latach 90. Katarzyna Bosacka związała się z dziennikarzem i publicystą Marcinem Bosackim, za którego w kwietniu 1997 r. wyszła za mąż. Marcin Bosacki pełnił również funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Później został powołany na ambasadora RP w Kanadzie. Obecnie zajmuje się polityką.

Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci: 25-letniego Jana, 21-letniej Marii, 19-letniej Zofii i 10-letniej Franciszki. Niestety, na początku sierpnia w mediach pojawiły się doniesienia, jakoby małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich miało się rozpaść.

Katarzyna Bosacka nie chciała zabierać głosu w tej sprawie, jednak zrobił to Marcin Bosacki, który w oświadczeniu przesłanym Pudelkowi napisał:

"Kierując się szacunkiem wobec mojej żony, a także ochroną najbliższych, przede wszystkim naszych dzieci, nie chcę w jakikolwiek sposób komentować informacji mającej na celu wywołanie niepotrzebnej sensacji. Proszę o uszanowanie mojej decyzji" - napisał Marcin Bosak.

Katarzyna Bosacka w rozmowie z "Super Expressem" dodała:

"Nie chcę tego komentować... Nie chcę tego w mediach wałkować" - powiedziała.

Katarzyna Bosacka pierwszy raz zwróciła się do fanów

Teraz po prawie dwóch tygodniach od tego czasu Katarzyna Bosacka zabrała głos na Instagramie i zwróciła się do fanów. Dziennikarka wspomniała o trudnym dla niej czasie i podziękowała za troskę.

"Witajcie! Chciałam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie słowa wsparcia i otuchy w tych ciężkich dla mnie chwilach. Przepraszam, że nie mogę wszystkim odpowiedzieć osobiście. Dziękuję za tysiące lajków, przytulasów i serduszek. Za zaproszenia do Gdyni, Krakowa, na Mazury, do Dublina, Waszyngtonu, Helsinek, Brukseli, Austin, Toronto, Paryża, Ottawy... Dzięki Wam łatwiej mi było poprawić koronę i iść naprzód. Dobrze, że jesteście!" - napisała.

Plejada jako pierwszy serwis podała informację o kryzysie w związku Bosackich w mediach, rozmawiając z przyjacielem rodziny. Informator twierdził, że to mąż Katarzyny Bosackiej podjął decyzję o rozstaniu, kiedy wyprowadził się z domu dla innej kobiety. Jak na razie Bosaccy nie podali więcej informacji na temat rozstania.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości