Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie. "Wierzę, że będę tańczyła na weselu syna"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Sokołowska powiedziała o macierzyństwie

Katarzyna Sokołowska kilka tygodni temu ogłosiła, że wraz z partnerem Arturem Kozieją spodziewają się dziecka. Jurorka "Top Model" zaskoczyła swoim wyznaniem wszystkich. Teraz w najnowszym wywiadzie powiedziała, że czuje, że właśnie teraz w wieku 49 lat będzie mogła poświęcić dziecku więcej czasu niż 10 lat temu.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja są w związku już od wielu lat. Artur Kozieja jest polskim przedsiębiorcą, który inwestuje w branży hotelarskiej. Para poznała się podczas randki w ciemno i są razem od tej pory. W Wielkanoc tego roku Katarzyna Sokołowska zaskoczyła wszystkich i udostępniła zdjęcie z brzuszkiem ciążowym.

Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie

Fani, bliscy i rodzina gratulowali jurorce "Top Model" w komentarzach, ale i od tego czasu Katarzyna Sokołowska spotyka się z wieloma komentarzami, że jej wiek nie jest wskazany do porodu. O tym wszystkim znana reżyserka pokazów mody powiedziała ostatnio w magazynie "Twój Styl".

W najnowszej rozmowie Katarzyna Sokołowska powiedziała o plusach późnego macierzyństwa.

"Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów" - wyznała.

Zobacz wideo:

Maja Hyży powiedziała nam, jak znosi czwartą ciążę
Maja Hyży powiedziała nam, jak znosi czwartą ciążę Źródło: Co za Tydzień

Jurorka "Top Model" chce zatańczyć na weselu syna

Dziennikarka zapytała, czy Katarzyna Sokołowska da radę dotrzymać kroku malcowi.

"Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (...). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - dodała.

Jurorka "Top Model" powiedziała również o procedurze in vitro. Wyznała, że starała się zajść w ciążę przez kilka lat.

"Przeżyłam poronienie naturalnej ciąży, dlatego zdecydowałam się na zabieg in vitro. Postanowiłam, że moją ciążą zaopiekuję się także w sensie medycznym od pierwszego dnia. Będę ją obserwować, kontrolować, nic mi nie umknie (...). Prawda jest taka, że starałam się o dziecko od kilku długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą" - powiedziała.

Katarzyna Sokołowska nie ukrywa, że to właśnie przy Arturze Koziei dojrzała do decyzji, że chce zostać matką.

"Mam przy sobie ukochaną rodzinę: rodziców, braci, no i rodzinę mojego partnera, jego dwie córki. Pokochałam ich, oni mnie. (...) Z każdego związku wychodzi się bogatszym, ale to właśnie przy Arturze dojrzałam do macierzyństwa (...) Artur jest bankierem i deweloperem, ja zostałam dyrektorem artystycznym. Teraz realizujemy razem pięć projektów hotelowych" - powiedziała jurorka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości