Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie. "Wierzę, że będę tańczyła na weselu syna"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Katarzyna Sokołowska powiedziała o macierzyństwie
MWMEDIAKatarzyna Sokołowska powiedziała o macierzyństwie

Katarzyna Sokołowska kilka tygodni temu ogłosiła, że wraz z partnerem Arturem Kozieją spodziewają się dziecka. Jurorka "Top Model" zaskoczyła swoim wyznaniem wszystkich. Teraz w najnowszym wywiadzie powiedziała, że czuje, że właśnie teraz w wieku 49 lat będzie mogła poświęcić dziecku więcej czasu niż 10 lat temu.

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja są w związku już od wielu lat. Artur Kozieja jest polskim przedsiębiorcą, który inwestuje w branży hotelarskiej. Para poznała się podczas randki w ciemno i są razem od tej pory. W Wielkanoc tego roku Katarzyna Sokołowska zaskoczyła wszystkich i udostępniła zdjęcie z brzuszkiem ciążowym.

Katarzyna Sokołowska o późnym macierzyństwie

Fani, bliscy i rodzina gratulowali jurorce "Top Model" w komentarzach, ale i od tego czasu Katarzyna Sokołowska spotyka się z wieloma komentarzami, że jej wiek nie jest wskazany do porodu. O tym wszystkim znana reżyserka pokazów mody powiedziała ostatnio w magazynie "Twój Styl".

W najnowszej rozmowie Katarzyna Sokołowska powiedziała o plusach późnego macierzyństwa.

"Jestem przekonana, że właśnie teraz będę mogła mu poświęcić więcej czasu i uwagi niż 10 lat wcześniej. Jestem spełniona, ustabilizowana bardziej niż niektóre młode matki, nie muszę dokonywać trudnych wyborów" - wyznała.

Zobacz wideo:

Maja Hyży powiedziała nam, jak znosi czwartą ciążę
Maja Hyży powiedziała nam, jak znosi czwartą ciążę
Co za Tydzień

Jurorka "Top Model" chce zatańczyć na weselu syna

Dziennikarka zapytała, czy Katarzyna Sokołowska da radę dotrzymać kroku malcowi.

"Jasne, zdaję sobie sprawę z ograniczeń, to kwestia biologii, wydolności organizmu. Wiadomo, że po 25. roku życia spada już tzw. rezerwacja jajnikowa. Miałam tę świadomość, planując ciążę (...). Jestem zdrowa, w świetnej formie, lekarze twierdzą, że biologicznie jestem młodsza, niż mówi metryka. Dbam o siebie, badam się. Naprawdę wierzę, że będę tańczyła na weselu mojego syna" - dodała.

Jurorka "Top Model" powiedziała również o procedurze in vitro. Wyznała, że starała się zajść w ciążę przez kilka lat.

"Przeżyłam poronienie naturalnej ciąży, dlatego zdecydowałam się na zabieg in vitro. Postanowiłam, że moją ciążą zaopiekuję się także w sensie medycznym od pierwszego dnia. Będę ją obserwować, kontrolować, nic mi nie umknie (...). Prawda jest taka, że starałam się o dziecko od kilku długich lat. Czasem słyszę opinie, że sobie wszystko wykalkulowałam: kariera, facet, pieniądze, macierzyństwo. To nie ma nic wspólnego z prawdą" - powiedziała.

Katarzyna Sokołowska nie ukrywa, że to właśnie przy Arturze Koziei dojrzała do decyzji, że chce zostać matką.

"Mam przy sobie ukochaną rodzinę: rodziców, braci, no i rodzinę mojego partnera, jego dwie córki. Pokochałam ich, oni mnie. (...) Z każdego związku wychodzi się bogatszym, ale to właśnie przy Arturze dojrzałam do macierzyństwa (...) Artur jest bankierem i deweloperem, ja zostałam dyrektorem artystycznym. Teraz realizujemy razem pięć projektów hotelowych" - powiedziała jurorka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości