Katarzyna Sokołowska pokazała, jak teraz wygląda Ivo Lew. Synek gwiazdy skończył już 22 miesiące

Katarzyna Sokołowska
Katarzyna Sokołowska
Źródło: MWMEDIA
22 miesiące minęło od dnia, kiedy na świecie pojawił się Ivo Lew. W związku z tą niezwykłą datą Katarzyna Sokołowska zdecydowała się umieścić w sieci poruszający wpis, w którym podzieliła się pewną przykrą wiadomością. Przy okazji gwiazda zdecydowała się umieść zdjęcie pociechy.

Katarzyna Sokołowska to znana i ceniona reżyserka pokazów mody oraz jurorka hitowego programu TVN "Top Model". Prywatnie gwiazda od niedawna cieszy się rolą mamy. 15 lipca 2022 r. przyszedł na świat jej synek — Ivo Lew.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

TOPMODEL_SOKOLOWSKA_OPIEKADZIECKOMAZ
Kasia Sokołowska o podziale obowiązków w opiece nad dzieckiem. "Tu was zaskoczę!"

Katarzyna Sokołowska świętuje 22 miesiące Ivo Lwa

Katarzyna Sokołowska rzadko dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem, ale tym razem zdecydowała się zrobić wyjątek. Gwiazda poinformowała w swoim instagramowym poście, że niespodziewanie zachorowała na anginę, co zmusiło ją do pozostania w domu.

Jednak mimo choroby jurorka "Top Model" stara się utrzymać pozytywne nastawienie. Gwiazda wyznała, że przeglądała niedawno zdjęcia swojego synka Ivo Lewa, który kończy właśnie 22. miesiąc życia.

"W ciągu chwili, nieoczekiwanie i zdecydowanie mało sympatycznie (delikatnie mówiąc) powaliła mnie dzisiaj angina. Leżę pod trzema kołdrami, śle maile z przeprosinami mojej absencji i przeglądam zdjęcia mojego Synka. To mnie jakoś pokrzepia i rozgrzewa. Ivo Lew kończy dzisiaj 22 dwa miesiące. Od początku staram się co miesiąc celebrować ten moment i nieprawdopodobny rozwój Małego Człowieka… Jemu i Wam życzę dzisiaj zdrowia! Dbajcie o siebie!" - napisała.

Do opisu gwiazda dołączyła zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak bardzo synek Katarzyny Sokołowskiej już wyrósł.

Katarzyna Sokołowska długo starała się o dziecko

Katarzyna Sokołowska podzieliła się radosną wiadomością o oczekiwaniu na dziecko podczas Wielkanocy 2022 r. Jurorka "Top Model" poinformowała wówczas, że wraz z partnerem Arturem Kozieją spodziewają się potomka. Ta wiadomość wywołała falę gratulacji od innych gwiazd w mediach społecznościowych.

Katarzyna Sokołowska nie kryła swojego entuzjazmu z powodu tej radosnej nowiny, który udzielał się jej podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Gwiazda przyznała, że starania o dziecko trwały wiele lat i często wyobrażała sobie moment, gdy wreszcie będzie mogła przywitać długo wyczekiwaną pociechę na świecie.

"O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą" - zdradziła gwiazda na kanapie programu śniadaniowego.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości