Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się. "Trudna decyzja, lecz konieczna"

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski potwierdzili krążące od tygodnia plotki i domysły o rozstaniu. Niestety związek pary nie przetrwał. Oboje wydali oświadczenie, w którym podkreślili, że chodzi im przede wszystkim o dobro córki.

O tym, że Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się, mówiło się w kuluarach od tygodni. Dotąd para chętnie publikowała wspólne fotografie, podkreślając tym samym wzajemne uczucia i bliskość.

"Na dowód, że po ośmiu latach bycia razem, można jeszcze razem jeść śniadania. Z czułością" - pisali jeszcze niedawno na Instagramie.

Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się"
Dorota Wellman długo starała się o dziecko. "Moja mama martwiła się" Dorota Wellman w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do problemu bezpłodności.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski potwierdzili rozstanie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski opublikowali w nocy z wtorku na środę identyczne oświadczenia, w których potwierdzili domysły internautów. Ich związek niestety nie przetrwał próby czasu.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - czytamy.

W dalszej części oświadczenia oboje zgodnie przyznali, że nie zamierzają zabierać więcej głosu w sprawie rozstania.

"Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie" - napisali.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wydali oświadczenie. Gwiazdy komentują

Pod postami z oświadczeniem o rozstaniu pojawiła się lawina komentarzy od zaprzyjaźnionych gwiazd. Głos zabrały między innymi Maffashion, Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec czy Joanna Racewicz.

"Dużo spokoju i dużo dobrego dla Ciebie i Kasi! Idźcie dalej. Dużo dobrego dla Was!" - napisała Maffashion.

"Zawsze szkoda, idźcie dalej w miłości" - wtórowała Natalia Siwiec.

"Ogromnie mi przykro. Rozstanie zawsze jest stratą. Trudny czas. Ale koniec zawsze jest początkiem. Tylko jeszcze nie teraz" - dodała Joanna Racewicz.

Marcelina Zawadzka i Łukasz Jemioł dodali emotikonki serc.

Też nie możecie w to uwierzyć? Dajcie znać w komentarzu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości