Katarzyna Warnke o nowej partnerce Piotra Stramowskiego. "To moja nowa rodzina"

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke o rozstaniu z Piotrem Stramowskim i
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Warnke gościła niedawno w programie "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała o premierze spektaklu studentów z warszawskiej Akademii Teatralnej, który napisała i wyreżyserowała. Odniosła się także do medialnego szumu związanego z rozstaniem z Piotrem Stramowskim i wyznała, jakie relacje ma z jego nową partnerką. "Życzę mojemu dziecku kochanej macoszki" - powiedziała.

Rozpad związku Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego zelektryzował polskie media. Przez kilka dni internauci zastanawiali się, dlaczego para zdecydowała się na rozstanie. Aktor coraz częściej pojawiał się w towarzystwie nowej partnerki, jednak wraz z Katarzyną Warnke systematycznie odmawiali publicznych komentarzy w sprawie rozwodu. Artystka w rozmowie z Małgorzatą Rozenek i Krzysztofem Skórzyńskim wyjaśniła, jak ze swojej perspektywy postrzega to doświadczenie. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Warnke o rozstaniu z Piotrem Stramowskim 

Katarzyna Warnke w wywiadzie przyznała, że nie chce być postrzegana jako ofiara rozwodu z Piotrem Stramowskim. Wyjaśniła, że choć rozpad związku wiąże się z wieloma negatywnymi emocjami, zależy jej na dobrych stosunkach z byłym mężem i jego partnerką. Traktuje ich bowiem jak… rodzinę. Odniosła się też do publikacji w mediach, które uderzają w jej relacje z najbliższymi.

"Mam wrażenie, że jestem postrzegana jako ofiara tej sytuacji. Chciałabym złożyć publicznie protest, ponieważ uważam, że za długo już patrzymy na rozwód jako na nieszczęście. Absolutnie jest co świętować. Przeżyliśmy ze sobą fantastyczny czas, mamy córkę. W tej chwili Piotr wszedł w nowy związek. Powiem tak: jeżeli ktoś chce mi sprawić przyjemność, mówiąc źle o nim czy jego partnerce, to jest odwrotnie, ponieważ jest to moja nowa rodzina. To jest rodzina mojego dziecka. Postrzeganie rozwodu jako dramatu, rozpadu… oczywiście, żeby przyszła zmiana musi być rozpad. Wielu ludzi żyje w sytuacjach dla siebie trudnych, bo się boi zmiany, a złudzeniem jest to, że jesteśmy stabilni i stali w tym co się dzieje. Starzejemy się, świat wokół się zmienia, zmieniamy partnerów. Zacznijmy mówić o tym w inny sposób" - powiedziała aktorka.

Katarzyna Warnke o nowej partnerce Piotra Stramowskiego

Katarzyna Warnke opowiedziała także o relacji z nową partnerką Piotra Stramowskiego. Wyznała, że nie sprzeciwia się tej temu, kibicuje byłemu partnerowi w nowym związku i ma nadzieję, że w przyszłości będzie mogła pochwalić się dobrymi stosunkami z kobietą, którą aktor ma obecnie u swojego boku.

"Mamy bardzo dobre relacje. Oczywiście wokół rozstania jest dużo trudnych emocji. Trzeba się pogodzić z tym, że coś się skończyło. Trzeba jakoś ułożyć życie wokół dziecka, przejmujemy się tym, jak ona to przeżywa. Wszyscy, którzy to przeżyli, a dzieci z rozbitych rodzin jest masa, wiedza, jakie to jest trudne. Natomiast ja zawsze byłam jakoś podniecona wizją patchworku. I wydaje mi się, że patchwork jest zupełnie nowym pojęciem rodziny, jest to powszechne. [...] Tutaj trzeba się pogodzić z nową rzeczywistością a poza tym, życzę mojemu dziecku kochanej macoszki i chcę, żebyśmy sobie przybijały piątkę na leżakach na wakacjach. To nie jest tak, że to jest mój wysiłek w stosunku do tej sytuacji, tylko to jest moje marzenie. Ja chcę, żeby było dobrze i żeby wszyscy byli szczęśliwi" - powiedziała Katarzyna Warnke.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości