Piotr Cugowski ma 12-letniego syna. Tak wygląda Piotr Cugowski Junior

Autor:
Dominika
Kowalewska

O Piotrze Cugowskim zrobiło się w sieci głośno. Wszystko za sprawą potajemnego rozwodu, który wziął z wieloletnią partnerką. Para doczekała się syna Piotra Juniora. Chłopiec ma już 12 lat. Jak teraz wygląda potomek Piotra Cugowskiego?

Piotr Cugowski jest wokalistą i współzałożycielem zespołu Bracia, który stworzył wraz ze starszym bratem Wojciechem. Obaj są synami wieloletniego lidera Budki Suflera Krzysztofa Cugowskiego. Od kilku lat realizuje się również w karierze solowej.

W 2008 roku Piotr Cugowski poślubił dziennikarkę Elizę Tokarczyk. Małżeństwo w 2011 r. powitało na świecie syna Piotra Juniora. Niedawno media obiegła informacja o rozpadzie ich związku, co potwierdził ojciec gwiazdora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska
Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska Jacy rodzice, takie dzieci? 7. Katarzyna Grabowska

Piotr Cugowski syn. Piotr Cugowski Junior ma 12 lat

Choć Piotr Cugowski od wielu lat regularnie uczestniczy w polskim show-biznesie, rzadko opowiada o sprawach prywatnych. Skupia się na aktywności zawodowej, która od pewnego czasu związana jest nie tylko z muzyką, ale również telewizją. Wiadomo jednak, że Piotr Cugowski ma syna, który przyszedł na świat w 2011 roku. W sieci można znaleźć kilka zdjęć chłopca, którymi podzielili się jego bliscy.

Co ciekawe, w 2020 roku Piotr Cugowski zadedykował synowi piosenkę. W utworze "Takich jak my nie znał świat" muzyk przeprasza chłopca za to, że nie ma dla niego czasu przez zawód, jaki wykonuje.

"Ta piosenka jest o relacjach z moim synem. On ma osiem i pół roku i bardziej niż muzyka interesuje go piłka nożna, jest świetnym piłkarzem. Kiedy mu ten utwór pierwszy raz puściłem, powiedział: 'Fajnie, ale może napisz piosenkę, jak dobrze gram w piłę?'. Trochę się podłamałem (śmiech). Ja tutaj z emocjami na wierzchu, a ten mi o kopaniu. Ale to utwór naprawdę mi bliski" - powiedział niegdyś w rozmowie z Onetem.

Piosenka spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów, toteż muzyk zrealizował do niej lyric video. Znalazły się w nim zdjęcia z prywatnych albumów Piotra Cugowskiego. Poniżej możecie zobaczyć wideo.

W sieci nie znajdziemy aktualnych zdjęć chłopca. Najbardziej aktualne pochodzi z mediów społecznościowych dziadka, Krzysztofa Cugowskiego.

Krzysztof Cugowski potwierdził rozwód Piotra Cugowskiego

Piotr Cugowski jakiś czas temu w jednym z wywiadów powiedział:

"Moja narzeczona, Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja zajmuję się rozrywką, także jestem 'lekarzem dusz', a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem" - powiedział.

To oznaczałoby, że muzyk rozstał się z żoną. Nie zdradził jednak nic więcej, a w mediach zawrzało. Domysły postanowił potwierdzić ojciec artysty. Krzysztof Cugowski w rozmowie z "Faktem" uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o szczegółach rozpadu związku.

"Bez zbędnego rozgłosu on się rozwiódł już z półtora roku temu. Jak się nie chce czegoś rozgłaszać, to nikt nic nie wie. Odbyło się to dyskretnie i najlepszym przykładem jest to, że to wyciekło dopiero po półtora roku. I on sam to odkrył, że ma nową panią. Jak się chce być dyskretnym, to można" - powiedział.

Krzysztof Cugowski przyznał ponadto, że zdążył już poznać aktualną partnerkę syna.

"Poznałem jego nową narzeczoną, oczywiście, w końcu siłą rzeczy muszę poznać" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ. Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości