Królowa Camilla ma własną lalkę Barbie. Jednak jej wygląd zaskakuje. "Odjęliście mi około 50 lat"

Camilla Parker Bowles
Camilla Parker Bowles
Źródło: Getty Images
Królowa Camilla otrzymała lalkę Barbie w prezencie od słynnej firmy Mattel. To nie pierwszy członek brytyjskiej rodziny królewskiej, który może poszczycić się kultową lalką ze swoją podobizną. Camilla Parker Bowles zabrała głos na temat wyglądu Barbie i oceniła, że producenci zabawki bardzo ją odmłodzili. Z tym zgadzają się również internauci. Zobaczcie nagranie udostępnione przez Pałac Buckingham.

Barbie w brytyjskiej rodzinie królewskiej otrzymała również królowa Elżbieta II z okazji jej 96. urodzin i jednocześnie 70-lecia panowania. 10 lat wcześniej lalki na swoje podobieństwo otrzymali także książę William i księżna Kate. Zobaczcie, jak firma Mattel uhonorowała żonę króla Karola III.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

PREMIERABARBIE_PISAREK_BARBIE
Karolina Pisarek o wymarzonej lalce Barbie. Byłaby podobna do modelki?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Królowa Camilla dostała w prezencie lalkę Barbie

Królowa Camilla pełni funkcję przewodniczącej fundacji Women of the World — organizacji charytatywnej zajmującej się problemami kobiet na całym świecie. Podczas wizyty na pokładzie festiwalowego autobusu fundacji królowa otrzymała własną lalkę Barbie.

Jak informuje "Daily Mirror" projekt lalki został wcześniej skonsultowany z doradcami królowej.

"Rozmawialiśmy najpierw z jej biurem, aby sprawdzić, czy jest zadowolona z tego pomysłu i pracowaliśmy z jej zespołem nad tym, co chciałaby, aby lalka miała na sobie" — ujawniła Sarah Allen, menedżer ds. PR w brytyjskim oddziale firmy Mattel.

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawiła się relacja wideo z wręczenia królowej lalki. Internauci uważają, że Barbie wcale nie przypomina ukochanej władcy Wielkiej Brytanii.

"Ta lalka zupełnie nie reprezentuje rzeczywistości!"; "Szczerze mówiąc, lalka wygląda o wiele lepiej..." - ocenili użytkownicy Instagrama.

Królowa Camilla również zwróciła uwagę na wygląd lalki.

Odjęliście mi około 50 lat życia — wszyscy powinniśmy mieć Barbie
zażartowała.

Królowa Camilla wspiera męża. Co mówiła o jego zdrowiu?

Karol III na początku roku przeszedł operację prostaty. Opuścił szpital w poniedziałek 29 stycznia 2024 roku. Pałac Buckingham poinformował, że monarcha przejdzie rekonwalescencje w domu. Wszystkie jego zobowiązania zostały przełożone, ale władca pojawił się kilka razy publicznie i wyznał, że tęskni za obowiązkami. Król nie ukrywał też faktu, że zmaga się z chorobą nowotworową.

Bliscy Karola III zastępują go na ważnych państwowych wydarzeniach. Jakiś czas temu jego żona pojawiła się na otwarciu nowego centrum wsparcia dla chorych na raka w szpitalu Royal Free w Londynie. Podczas wizyty została zapytana o stan zdrowia Karola III.

"Radzi sobie i daje z siebie wszystko" - odparła.

Uczestniczka spotkania przekazała królowej, że cieszy się z pozytywnych wieści na temat monarchy. Na te słowa żona Karola III skinęła głową. "Dzięki Bogu" - zareagowała. Podziękowała także za słowa wsparcia. "To bardzo miłe, wszystko przekażę" - powiedziała. Nic więcej nie chciała zdradzić.

Przeczytaj: Ich miłość była naznaczona skandalem. Karol III od zawsze kochał Camillę Parker Bowles

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości