Programy

Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki". O czym porozmawiają?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki"

Kuba Wojewódzki już szykuje swoje kanapy na przybycie kolejnych gości. W 3. odcinku programu będą to Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński.

Już w najbliższy wtorek 20.09 prawdziwa petarda, czyli nowy odcinek programu "Kuba Wojewódzki", a w nim ukochana aktorka wszystkich Polaków Małgorzata Kożuchowska oraz dziennikarz i showman Krzysztof Skórzyński. O czym będą rozmawiać? Zobacz zwiastun!

Małgorzata Kożuchowska w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Największą popularność przyniosła jej rola w "Kilerze" Juliusza Machulskiego. Znana jest też z ról serialowych. Występowała m.in. w "Drugiej szansie" TVN czy "M jak miłość", do którego scenariusz pisała Ilona Łepkowska. Po latach gwiazda ponownie nawiązała współpracę ze scenarzystką, która zaoferowała jej główną rolę w filmie "Zołza". Film oparty jest na ironicznej autobiografii Ilony Łepowskiej. O swojej roli aktorka opowie w programie "Kuba Wojewódzki".

Krzysztof Skórzyński w programie "Kuba Wojewódzki" - kim jest?

Krzysztof Skórzyński to dziennikarz TVN i TVN24, który ostatnio dał się poznać z zupełnie innej strony. Pokazał swój talent w programie "Mask Singer", gdzie krył się pod maską Koguta. Niedawno prezenter rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu. Wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan, która była gościnią Kuby Wojewódzkiego w pierwszym odcinku show, prowadzi program "Dzień Dobry TVN". O nowych wyzwaniach opowie na kanapie u "króla TVN-u".

"Kuba Wojewódzki" Sezon 18. Odcinek 3 - Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński. Zwiastun
"Kuba Wojewódzki" Sezon 18. Odcinek 3 - Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński. Zwiastun

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program Kuby Wojewódzkiego można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl. Kim będą kolejni goście, którzy zasiądą na legendarnych skórzanych kanapach? Tego dowiecie się już niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości