Żona Krzysztofa Skiby pokazała teledysk ślubny. Jest fragment przysięgi. "Wzruszenie odbiera głos"

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska
Karolina Kempińska wraz z Krzysztofem Skibą
Źródło: archiwum prywatne
Krzysztof Skiba jest szczęśliwym mężem. Muzyk zespołu Big Cyc niedawno poślubił Karolinę Kempińską, która teraz nosi jego nazwisko. Zaślubiny artysty oraz wesele było wydarzeniem, którego zakochani długo nie zapomną. Ukochana Krzysztofa Skiby pokazała fragment teledysku ślubnego i udzieliła nowego wywiadu. Podsumowała dzień, w którym wyszła za mąż.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska pobrali się 19 sierpnia 2023. Uroczystość miała charakter prywatny, jednak państwo młodzi z chęcią relacjonowali wesele w mediach społecznościowych. Małżeństwem ogłosiła ich prezydent Łodzi. Wśród gości nie zabrakło też znanych osób. Oprócz członków zespołu Big Cyc mogliśmy zauważyć m.in. Krzysztofa Ibisza, Andrzeja Grabowskiego, Michała Milowicza oraz Jacka Kawalca. Przyjaciele Krzysztofa Skiby przygotowali dla niego muzyczne niespodzianki.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Teledysk ślubny Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej

Wybranka Krzysztofa Skiby przyjęła po ślubie nazwisko męża, bo ten na to nalegał. "Już postanowione - Karolina Skiba. Myślałam nad Skiba-Kempińska, ale Krzyś woli, żeby było po nim w całości i bardzo mi się to podoba" — napisała Karolina Kempińska na Instagramie.

Ukochana artysty publikuje na Instagramie zdjęcia i nagrania ze ślubu. Dzięki temu fani mogą zobaczyć, jak państwo Skiba prezentowali się w ważnym dla siebie dniu. Oboje postawili na klasyczne stylizacje. Karolina Skiba pokazała teraz teledysk ślubny. Zapowiedziała, że na razie jest on w wersji minutowej, ale czeka na dłuższą wersję. Kobieta nie ukrywa, że ceremonia zaślubin oraz wesele dostarczyło jej niesamowitych emocji.

"Przepiękna pamiątka, wzruszenie odbiera głos" - wyznała, prezentując obserwatorom teledysk.

Internauci zachwycili się romantycznym wideo. Na nagraniu możemy usłyszeć fragment przysięgi małżeńskiej.

"Oglądam już któryś raz, widać emocje... miłość... szacunek... spełnienie. Mina pana Krzysztofa, jak Karolina zmierza w jego kierunku, mówi sama za siebie" - zauważyli fani.

Karolina Skiba o emocjach po ślubie z Krzysztofem Skibą

Karolina Skiba udzieliła wywiadu dla serwisu eska.pl, w którym opowiedziała o tym, jak czuła się na swoim weselu. Zdradziła, że nie zorganizowała klasycznych poprawin, ale impreza trwała do 8 rano. Kobieta zapewniła, że ślub wyglądał lepiej, niż to sobie zaplanowała.

"Niektórzy przyjaciele spontanicznie zaczęli występować. To było bardzo wzruszające. Między innymi Jacek Kawalec przygotował dla nas piosenkę, co nas kompletnie rozkleiło. Był też tenor, który porwał moją babcię do tańca. To było coś pięknego. Nie zapomnę tego nigdy. Te momenty na zawsze zostaną w pamięci. My się bardzo fajnie ze sobą bawiliśmy, nasi przyjaciele się super bawili. Było takie zamknięte grono ludzi, którym całkowicie ufaliśmy" - opowiedziała w wywiadzie.

Karolina Skiba przyznała też, że jednak była zestresowana ślubem. Dodała, że wbrew pozorom jest nieśmiałą osobą. W teledysku ślubnym mogliśmy zobaczyć moment składania przysięgi. Żona Krzysztofa Skiby zdradziła, co czuła w tej chwili. Kobieta nie mogła powstrzymać łez.

"Oczywiście już w trakcie przysięgi zaczęły mi lecieć łzy i musiałam paznokciem się poprawiać, żeby nie zepsuć makijażu, do tego było 30 stopni. Tak naprawdę, emocje towarzyszyły nam przez cały wieczór. Ogólnie, ja jestem żarłokiem i wymyśliłam całe menu weselne, a w ciągu całego wieczoru zjadłam kilka pierogów i ogórków kiszonych" - dodała z uśmiechem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: archiwum prywatne

podziel się:

Pozostałe wiadomości