Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę szczęśliwej bransoletki. "Od tamtej pory jej nie zdjąłem"

Krzysztof Skórzyński zdradził tajemnicę swojej szczęśliwej bransoletki. Otrzymał ją od córki
Krzysztof Skórzyński opowiedział o tym, co oznacza dla niego jedna z bransoletek, jakie nosi na nadgarstku. Jak się okazuje, ma ona dla prezentera "Dzień Dobry TVN" szczególne ważną, a przy tym sentymentalną wartość. 

Krzysztof Skórzyński dał się poznać widzom jako dziennikarz polityczny "Faktów" TVN i TVN24, a obecnie realizuje się w roli współprowadzącego "Dzień Dobry TVN". Warto dodać, że widzowie stacji TVN mogli oglądać go w pierwszej edycji "Mask Singer. Pochwalił się tam również swoim talentem wokalnym. W nowej ramówce u boku Krzysztofa Skórzyńskiego w "Dzień Dobry TVN" pojawi się niezmiennie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Krzysztof Skórzyński posiada szczególnie ważną bransoletkę 

Krzysztof Skórzyński został zapytany przez Annę Pawelczyk-Bardygę o to, co oznacza dla niego jedna z bransoletek widocznych na jego nadgarstku. Jak się okazało ta ma dla prezentera "Dzień Dobry TVN" szczególne znaczenie, gdyż została mu podarowana przez jego córkę. Pociecha dziennikarza zdjęła ją na basenie i od tamtej pory prezenter nosi ją na szczęście. Jak zażartował Krzysztof Skórzyński, po tak długim czasie, jaki ozdoba mu towarzyszy, zdjęcie jej może być związane z nadejściem pecha. 

- Ludzie się czasem pytają, co to jest za opaska. Ta granatowa, bo mam ją od samego początku. Tuż przed debiutem moja córka dostała ją od koleżanki, która wróciła z obozu żeglarskiego. Jak byliśmy na wakacjach, to moja córka, wchodząc do basenu, mówiła: "tata weź, załóż tę opaskę, bo ją zgubię. Ja ją założyłem na siebie i od tamtej pory jej nie zdjąłem. Choć nie jestem przesądny, to mam za każdym razem takie poczucie, że jak mi jej zabraknie, to coś może nie pójść w wydaniu. Aczkolwiek muszę powiedzieć, że moja córka od samego początku próbuje odzyskać ją ode mnie, ale już wie, że jej nie odzyska - podsumowuje żartobliwie prowadzący "Dzień Dobry TVN".

Krzysztof Skórzyński na temat porannych rytuałów na planie

Praca na planie "Dzień Dobry TVN" z pewnością nie należy do najłatwiejszych. W programach na żywo wszystko musi być dopracowane na ostatni guzik, gdyż nawet najmniejsza nieścisłość może nieść za sobą konsekwencje. Krzysztof Skórzyński podczas rozmowy z Anną Pawelczyk-Bardygą przyznał, że wraz ze współprowadzącą "Dzień Dobry TVN" Małgorzatą Rozenek-Majdan nie mają zbyt wielu rytuałów, które towarzyszą im na planie programu i które miałyby odgonić potencjalnego pecha. Jest jednak jedna rzecz, z której starają się nigdy nie rezygnować.

- Mamy jeden taki, że zawsze o godzinie wpół do ósmej jesteśmy na tych kanapach i sobie wszystko przegadujemy. Kiedyś miałem takie poczucie, że jak przyszliśmy 7:35, to coś się wydarzy, bo zaburzyliśmy ten nasz rytuał - powiedział Krzysztof Skórzyński.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński zadebiutowali w roli prowadzących "Dzień Dobry TVN" 29 sierpnia 2022. Oprócz nich do obsady dołączyła także nowa pogodynka, Żaneta Rosińska

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości