Książę Albert II przyłapany na imprezie z kochanką. Doniesienia podsyciły plotki o kryzysie

Książę Albert, Księżna Charlene Grimaldi
Książę Albert przyłapany na imprezie z kochanką. Zdjęcia podsyciły plotki o rozpadzie związku z księżną Charlene
Źródło: Getty Images
Monakijska książęca para znowu znalazła się na ustach mediów plotkarskich. W ostatnim czasie zresztą o księżnej Charlene nieustannie jest głośno, szczególnie w kontekście kryzysu w jej małżeństwie z księciem Albertem II. Mężczyzna odwiedził niedawno Monachium, by wziąć udział w Oktoberfeście. I nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie obecność ekskochanki!

Media z zainteresowaniem śledzą doniesienia z Monako. Tamtejsza książęca para od lat nie cieszy się pozytywną popularnością, szczególnie książę Albert II. Dlaczego? Bowiem to jego małżonką jest uznawana za "najsmutniejszą księżną świata" — Charlene Grimaldi. Ich małżeństwo od początku naznaczone było zdradami męża, o czym kobieta dowiedziała się na chwilę przed ślubem. Mimo to zmuszono ją do pójścia przed ołtarz, do którego zmierzała ze łzami w oczach. Z biegiem czasu okazało się, że książę Albert II ma niejedno dziecko z tak zwanego "nieprawego łoża", liczne kochanki i skłonność do wizyt w niechlubnych przybytkach. To wszystko odcisnęło piętno na księżnej Charlene.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Książę Albert przyłapany z kochanką na Oktoberfeście

Książę Albert niewiele robi sobie z medialnego szumu wokół jego życia osobistego, a wszelkie plotki dotyczące znajdującego się nad przepaścią małżeństwa pałac królewski stara się dementować. Na próżno, bowiem media ochoczo śledzą działania księżnej Charlene, która ma za sobą bardzo trudne doświadczenia. Jednym z nich z pewnością jest zdrada sprzed lat, której dopuścił się mąż.

Księżna Charlene udała się niedawno do RPA, by wziąć udział w Waterbike Challenge. Mimo że według oficjalnego komunikatu książę Albert II miał towarzyszyć żonie w dniach 15-17 września, ostatecznie nie dotarł na miejsce. Plany zostały zmienione, a gdy księżna Charlene wręczała medale, jej mąż chętnie bawił się w Niemczech, a dokładniej w Monachium, gdzie zjawił się na otwarciu Oktoberfestu. Książę Albert miał tam przybyć ok. godziny 20 i bawić się do północy. Udzielił nawet wywiadu dla niemieckiej telewizji RTL, w którym wyjaśnił, dlaczego nie towarzyszy mu żona.

Żona jest w RPA, ponieważ ma wydarzenie dla swojej fundacji. A dzieci są zbyt małe, by przyjechać na Oktoberfest
- powiedział.

Książę Albert nie krył zachwytu nad imprezą i przyznał, że to najlepszy festiwal na świecie.

Jednak to nie sam udział księcia Alberta II w festiwalu wzbudził poruszenie w mediach. Bowiem na tym samym wydarzeniu zjawiła się była kochanka mężczyzny i matka jego nieślubnego dziecka — Nicole Coste. Jak ustalił dziennik "Bild" oboje przebywali w tym samym namiocie, siedzieli natomiast przy innych stolikach i nawet się nie przywitali. To zastanawiające ze względu na fakt, że ponoć łączą ich dobre relacje. Pod koniec sierpnia książę Albert celebrował wspólnie z ekskochanką urodziny syna.

Nie jest tajemnicą, że księżna Charlene nie darzy ekskochanki męża sympatią. Kilka miesięcy temu w mediach zawrzało, ponieważ żona księcia Alberta miała złożyć wniosek o wydanie nakazu, zgodnie z którym Nicole Coste nie będzie mogła pojawiać się na publicznych wydarzeniach, w których uczestnicy rodzina królewska.

Księżna Charlene wyprowadziła się z Monako?

Co jakiś czas zagraniczne media donoszą o coraz to nowych rewelacjach z monakijskiego dworu. W sierpniu poinformowano, że według niemieckich i francuskich mediów księżna miała podjąć decyzje o wyprowadzce z Monako. Miało do tego dojść po tym, jak rodzina spędziła wakacje u wybrzeży Korsyki, na luksusowym jachcie kazachskiego oligarchy Bułata Utemuratowa. Nazwisko mężczyzny miało pojawić się na jednej ze stron poświęconych szczegółom nielegalnych działań finansowych. Zdaniem niemieckiego dziennika "Bild", a także francuskiego magazynu "Voici" księżna Charlene miała nie wrócić do Monako, tylko udać się do Szwajcarii. To tam kobieta miała znaleźć dla siebie nowy dom. Choć decyzja o zamieszkaniu z dala od męża i dzieci miała potwierdzić krążące plotki, nie oznacza jednocześnie, że niedługo dojdzie do rozwodu.

"Albert i Charlene są teraz tylko 'parą ceremonialną'. Księżna zgodziła się pojawiać u boku męża na oficjalnych wydarzeniach w Monako" - stwierdził informator francuskiego "Voici".

A co z dziećmi? Początkowo media donosiły, że potomkowie książęcej pary mieli zostać w Monako, by kontynuować naukę w tamtejszych szkołach, a z matką spędzaliby czas w okresie wakacyjnym. Teraz ustalenia miały wyglądać zgoła inaczej, bowiem ma dojść do bardziej równego podziału opieki.

"Albert i Charlene są teraz dobrymi partnerami, na zmianę opiekują się dziećmi. Dla księżnej najważniejsza jest równowaga emocjonalna jej córki i syna" - stwierdził informator "Bilda".

Te doniesienia miały okazać się nieprawdziwe, o czym poinformował sam książę Albert II. Niedawno w mediach ponownie zawrzało, bowiem zdaniem zagranicznych informatorów księżna ponownie uciekła od męża, tym razem do RPA.

Czytaj więcej: Księżna Charlene przebywa w RPA. Media podają, że uciekła od męża

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości