Książę William ma nieślubne dziecko? Znów wraca temat jego romansu

Książę William przed laty miał zdradzić księżną Kate z jej przyjaciółką
Książę William przed laty miał zdradzić księżną Kate z jej przyjaciółką
Źródło: Stephen Pond/Getty Images
Książę William znów jest pod lupą brytyjskich mediów, które po trzech latach powracają do sprawy jego rzekomego romansu z najlepszą przyjaciółką księżnej Kate. Rose Hanbury zaszła wówczas w ciążę, a córeczka, którą urodziła, ma być nieślubnym dzieckiem wnuka Elżbiety II.

Książę William i księżna Kate są jedną z najbardziej lubianych par w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Małżeństwo wnuka Elżbiety II z pochodzącą "z ludu" Kate Middleton od początku wywoływało jedynie pozytywne emocje wśród poddanych, a zakochani do dziś są uznawani za wzorzec w relacjach damsko-męskich. Niestety nawet w najmocniejszym związku potrafi przydarzyć się kryzys. Książę William i księżna Kate przeżywali trudne chwile w 2019 roku, gdy prasa zaczęła rozpisywać się o rzekomej zdradzie następcy brytyjskiego tronu z... przyjaciółką jego żony.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Książę William miał zdradzać księżną Kate z jej najlepszą przyjaciółką

Jeden z najgłośniejszych skandali w rodzinie królewskiej wybuchł dokładnie w 2019 roku i dotyczył rzekomej zdrady księcia Williama. Mąż księżnej Kate kilka lat wcześniej miał nawiązać romans z jej najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury. Kobieta była częstym gościem na królewskim dworze i w kuluarach mówiło się, że razem z żoną księcia są niczym papużki nierozłączki. Trzy lata temu brytyjska prasa zauważyła, że od pewnego czasu Rose Hanbury ma również dziwnie bliską relację z następcą tronu.

 "Tak, to jest romans. Nie czytałem artykułów, ale wiem o tym romansie. Każdy o nim wie" - mówił wówczas otwarcie Giles Coren, dziennikarz i kronikarz specjalizujący się w życiu "royalsów".

Rose Hanbury była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate
Rose Hanbury była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate
Rose Hanbury była najlepszą przyjaciółką księżnej Kate
Źródło: David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Chris Levine

Dziennikarze "The Sun" od razu wysłali do Pałacu Buckingham prośbę o komentarz w sprawie, jednak królewski rzecznik nie wyraził zgody na zabranie stanowiska. Książę William zdecydował się natomiast na wygłoszenie emocjonalnego przemówienia, w którym groził brytyjskiej prasie sądem, jeśli nadal będą rozpisywać się o tej sprawie.

Od tematu rzekomego romansu męża odcięła się od razu również księżna Kate, która ani razu nie wypowiedziała się na ten temat. Podjęła natomiast inne kroki i... wykluczyła byłą przyjaciółkę ze swojego środowiska. Od tamtej pory kobiety nie są już widywane razem.

czt_przetakiewicz_zwiazek
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Książę William ma nieślubne dziecko z domniemaną kochanką?

Teraz sprawa rzekomego romansu księcia Williama znów wraca do mediów. Wszystko za sprawą znanej wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej tiktokerki Tashy, która specjalizuje się w analizowaniu życia monarchów. Kobieta przytoczyła wątpliwości sporego grona internautów, którzy twierdzą, że wnuk Elżbiety II i Rose Hanbury doczekali się nieślubnego dziecka.

Książę William i była przyjaciółka księżnej Kate mieli spotykać się ze sobą kilka lat, również w momencie, gdy Rose Hanbury zaszła w swoją drugą ciążę. Arystokratka w 2009 roku spodziewała się bliźniaków i z tego względu wzięła szybki ślub ze starszym o 24 lata markizem Davidem Cholmondeleyem. Siedem lat później znów była w stanie błogosławionym, tym razem ponoć właśnie z księciem Williamem. W 2016 roku Rose Hanbury urodziła córkę, lady Iris Marine Aline Cholmondeley. Tiktokerka Tasha pozbierała "dowody" na to, że dziewczynka nie jest córką markiza i przedstawiła je swoim obserwatorom. Kobieta przypomniała, że 62-letni arystokrata i Rose Hanbury od dawna mieli problemy małżeńskie, a ich relacje intymne miały nie należeć do najlepszych. Ponadto kobieta zaszła w ciążę właśnie w komencie, gdy miał rozkwitać jej romans z księciem Williamem. Wtedy też doszło do rozłamu między następcą tronu a jego młodszym bratem. Książę Harry, który również przyjaźnił się z księżną Kate, miał nigdy nie pogodzić się z tymi wieściami i wyraźnie omijał księcia Williama na oficjalnych uroczystościach. Sprawę od razu podłapały brytyjskie media, które teraz na nowo zainteresowały się relacjami księcia z Rose Hanbury.

Pałac Buckingham do tej pory nie odniósł się do tej kwestii.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Stephen Pond/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości