Księżna Camilla nie lubi Meghan Markle? Miała jej nadać złośliwy pseudonim

Księżna Camilla i Meghan Markle mają mieć napięte stosunki
Księżna Camilla i Meghan Markle mają mieć napięte stosunki
Źródło: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
Jeden ze znanych biografów brytyjskiej rodziny królewskiej twierdzi, że Meghan Markle ma być niespecjalnie lubiana przez żonę księcia Karola. Księżna Camilla jakiś czas temu miała nadać nawet księżnej Sussex złośliwy i wulgarny przydomek, który odnosi się do jej charakteru.

Meghan Markle już na samym początku znajomości z księciem Harrym wiedziała, że nie będzie się jej łatwo odnaleźć w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Amerykanka nie mogła pochwalić się nieskazitelną przeszłością, a w czasie rzeczywistym nie przestrzegała zasad protokołu. Po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii nie szczędziła też bliskim swojego męża gorzkich słów podczas pamiętnego wywiadu z Oprah Winfrey. Przedstawiciele rodziny Windsorów już dawno odcięli się także od jej oskarżeń o rasizm czy znęcanie się psychiczne, jakich miała doświadczać, mieszkając jeszcze na królewskim dworze. Niesmak jednak pozostał. Chociaż żona księcia Harry'ego niedawno przyleciała do Londynu i wydawać by się mogło, że konflikty w rodzinie zostały zażegnane, okazuje się, że relacje między nią a innymi "royalsami" dalej są, delikatnie mówiąc, dość chłodne.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Księżna Camilla nadała Meghan Markle wulgarny przydomek

Jedną z osób z rodziny królewskiej, która od początku chciała dać szansę Meghan Markle, była księżna Camilla. Żona księcia Karola również nie miała lekko, gdy wstępowała do dynastii Windsorów i dobrze wie, jak życie obok Pałacu Buckingham potrafi wykańczać psychicznie.

Królewski biograf Tom Baker wyjawił, że księżna Kornwalii robiła kilka podchodów pod to, by zaprzyjaźnić się ze swoją przyrodnią synową. Szybko okazało się jednak, że obie panie nadają na zupełnie innych falach i nie potrafią się dogadać.

Zdaniem eksperta Camilla Parker-Bowles już jakiś czas temu nadała Meghan Markle przydomek "the minx", który w tłumaczeniu na język polski oznacza kobietę, którą można określić mianem "kokietki" albo... "pindy".

czt_ŚOPW_Agnieszka_reakcja rodziny
Agnieszka ze "ŚOPW" o reakcji rodziny na rozstanie z Kamilem. Ma kontakt z teściową
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Żona księcia Karola uwielbia za to Kate Middleton

Księżna Camilla stara się zastępować synom swojego męża ich zmarłą matkę, księżnę Dianę i bardzo mocno wzięła sobie to do serca. Zawsze służy im pomocą i chętnie uczestniczy w ich życiu rodzinnym. Chociaż żona księcia Karola nie odnalazła wspólnego języka z Meghan Markle, nie od dziś wiadomo, że ma bardzo dobre relacje z Kate Middleton, czyli żoną księcia Williama. Księżna Kornwalii miała okazję współpracować ze swoją przyszywaną synową przy okazji specjalnej okładki jednego z magazynów. Wówczas księżna Kate wykonywała jej zdjęcia, a sama Camilla Parker-Bowles wypowiadała się o niej w samych superlatywach.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości