Księżna Kate znów ma powody do niepokoju. Rose Hanbury przyłapana z królową Camillą. Dogadują się?

Księżna Kate może się niepokoić Rose Hanbury?
Księżna Kate może się niepokoić Rose Hanbury?
Źródło: Getty Images
Rose Hanbury od kilku lat nazywana jest kochanką księcia Williama, a także rywalką księżnej Kate. Doniesienia o niej powróciły, kiedy księżna Kate zachorowała, a jej mąż miał być widziany właśnie o boku "kochanki". Teraz do mediów trafiło zdjęcie królowej Camilli i Rose Hanbury. Panie były w świetnych humorach.

W styczniu tego roku księżna Walii podobnie jak król Karol III trafiła do szpitala, aby przejść planowany wcześniej zabieg jamy brzusznej. Pałac Kensington zapowiedział wówczas, że księżna po operacji dochodzi do siebie i wróci do pełnienia obowiązków wobec korony dopiero w Wielkanoc.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate
Historia miłości księcia Williama i księżnej Kate
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Księżna Kate długo ukrywała informacje o nowotworze

Na początku poddani zachowali spokój, jednak kiedy Karol III zaczął coraz częściej pokazywać się publicznie, mimo wykrycia choroby nowotworowej, Brytyjczycy zaczęli się zastanawiać, dlaczego nikt nie widział księżnej Kate.

Plotki i domysły zaczęły narastać, a Pałac Kensington wydał tylko krótkie oświadczenie, w którym mogliśmy przeczytać, że księżna Kate wróci do pełnienia obowiązków niezmiennie w okolicy świąt wielkanocnych. Zniknięcie żony księcia Williama wzbudziło taki niepokój wśród fanów brytyjskiej rodziny królewskiej na całym świecie, że w marcu stacja BBC opublikowała oświadczenie księżnej Kate.

Żona księcia Williama przekazała w nim, że wykryto u niej chorobę nowotworową i przechodzi leczenie chemioterapią. Brytyjczycy byli zaskoczeni tą wiadomością, ponieważ nie spodziewali się aż tak poważnych słów ze strony księżnej Kate.

Jak na razie księżna Kate nie wróciła do pełnienia obowiązków wobec korony, jednak spekulacje dotyczące romansu jej męża z Rose Hanbury nie przestają narastać. Teraz markiza została sfotografowana z królową Camillą i wizażystką Charlotte Tilbury podczas ostatniego dnia zawodów Badminton Horse Trials.

Rose Hanbury i królowa Camilla
Rose Hanbury i królowa Camilla
Źródło: Chris Jackson Collection

Rose Hanbury pojawiła się u boku królowej Camilli

Zdjęcie wywołało prawdziwe poruszenie w brytyjskich mediach, gdyż wydawać by się mogło, że panie świetnie się czują w swoim towarzystwie, a jak wiemy doniesienia o tym, że książę William od kilku lat utrzymuje zażyłe relacje z Rose Hanbury nie były dobre dla brytyjskiej rodziny królewskiej.

Przypomnijmy, że już w 2019 r. brytyjskie media pisały o tym, że książę William miał zdradzić księżną Kate z Rose Hanbury. Plotki podsycał fakt, że niegdyś markiza przyjaźniła się z księżną Kate, a nagle przestała być widywana na królewskim dworze.

Prawnicy księcia Williama zareagowali na pomówienia dotyczące jego rzekomego romansu i w oświadczeniu, które przesłali mediom, mogliśmy przeczytać, że wszelkie plotki są nieprawdziwe, a także bardzo szkodliwe i krzywdzące.

Kilka miesięcy temu pod nieobecność księżnej Kate plotki znów zaczęły się pojawiać, jednak wówczas sama Rose Hanbury zabrała głos i zaznaczyła, że wszelkimi przekłamaniami na jej temat zajmą się prawnicy.

Rose Hanbury, księżna Kate i książę William
Rose Hanbury, księżna Kate i książę William
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości