Leonardo DiCarpio w końcu naprawdę się zakochał? Jego nową wybranką jest włoska modelka

Leonardo DiCaprio ma nową partnerkę
Leonardo DiCaprio ma nową partnerkę
Źródło: Gamma-Rapho
Leonardo DiCaprio ma nową partnerkę. Paparazzi przyłapali aktora na czułościach z 25-letnią włoską modelką. Pikanterii dodaje fakt, że Vittoria Ceretti kilka miesięcy temu zakończyła poprzedni związek po trzech latach małżeństwa. Powodem miała być znajomość ze sławnym aktorem...

Leonardo DiCaprio słynie ze swojej słabości do dużo młodszych kobiet. Słynny aktor dosyć często zmienia partnerki, co często staje się obiektem niezbyt pozytywnych komentarzy ze strony internautów. Zdaje się jednak, że tym razem to coś więcej, niż przelotna znajomość. Wszystko za sprawą jednego incydentu... Fani spekulują, że Vittoria Ceretti może być tą, przy której Leonardo DiCaprio w końcu ustabilizuje życie uczuciowe.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy o nowościach marki Calzedonia. Tegoroczne trendy
Podczas tegorocznego Fashion Week w Mediolanie odbyło się wyjątkowe show marki Calzedonia. W wydarzeniu wzięły udział ambasadorki marki, modelki, celebryci i gwiazdy mody. Wywiad z Maffashion, Klaudią El Dursi, Olą Nowak.
Źródło: Co Za Tydzień

Leonardo DiCaprio ma nową partnerkę

Media regularnie donoszą o kolejnych romansach Leonardo DiCaprio z partnerkami znacznie młodszymi od niego, przez co aktor dawno już zyskał miano łamacza kobiecych serc i pierwszego bawidamka amerykańskiego show-biznesu. Niektórzy komentatorzy sugerują wręcz, że kobiety, które kończą 25 lat, tracą dla 48-letniego aktora wszelką atrakcyjność. Okazuje się, że i nowa miłość gwiazdora jest na granicy tego wieku.

Pod koniec wakacji paparazzi przyłapali Leonardo DiCaprio na czułościach z tajemniczą brunetką, którą szybko zidentyfikowano jako włoską modelkę Vittorię Ceretti. Piękność zaledwie trzy lata temu świętowała swój ślub z DJ-em Matteo Millerim. Ich związek oficjalnie zakończył się w czerwcu 2023 roku. Plotki głoszą, że głównym powodem rozstania miała być intensywna znajomość modelki z hollywoodzkim gwiazdorem.

Znajomi aktora sugerują, że Vittoria Ceretti może być tą wyjątkową kobietą, która przyciągnie go na dłużej. Twierdzą, że Leonardo DiCaprio zmienia swoje podejście do związków i obecnie poszukuje czegoś bardziej... dojrzałego.

Leonardo DiCarpio naprawdę się zakochał?

Według przyjaciół Leonardo DiCaprio, włoska modelka ma wszystkie cechy, których aktor szuka u partnerki, i jest zafascynowany każdym aspektem jej osobowości. Ich wspólne zainteresowanie ochroną środowiska, szczególnie tematem zmian klimatycznych, również nie pozostało be znaczenia. Gwiazdor od dawna angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska, prowadząc fundację, która promuje ochronę różnorodności biologicznej. Vittoria Ceretti z kolei wykorzystuje swoją pozycję do wspierania działań na rzecz ochrony środowiska.

Oboje zrozumieli, że stają się obiektem zainteresowania mediów i paparazzi, dlatego postanowili zachować swoją relację prywatną i nie wystawiać jej na widok publiczny. Stąd fani zastanawiają się, czy wyjątkowe zachowanie zwiastuje bardziej długotrwały związek. Pozostaje jeszcze kwestia wieku - modelka w przyszłym roku skończy 26 lat. Czy miłość okaże się silniejsza niż... przemijanie?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas także znaleźć na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Gamma-Rapho

podziel się:

Pozostałe wiadomości